reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

czesc Dziewczynki:)Chcialabym sie poradzic.Otoz moj wozek dwa w jednym firmy kinderwagen baby-merc okazal sie niewypalem(choc najgorszy nie jest)Gondola jest bardzo mala,moj synek ma 4 miesiace i dawno sie w nia nie miesci-rozkladam spod (spacerowke) i tak go woze.Prowadzi sie okropnie.Wyglad ma nie najgorszy i pakowny koszyczek na zakupy na dole plus kilka przydatnych kieszonek np na tel czy napoj.W kazdym razie probuje sie go pozbyc,chcemy z mezem kupic spacerowke MAMAKIDDIES 3 WHEELER PUSHCHAIR BUGGY STROLLER JOGGER | eBay UK dodam,ze mieszkamy w uk.Wiem ,ze sa lepsze i drozsze,ale akurat na taka nas teraz stac.Co o niej myslicie???Macie jakies podobne??jak doswiadczenia???Wybralismy ten wozeczek poniewaz ma duze kolka,pompowane,sprawdza sie w kazdych okolicznosciach przyrody podobno i jest malutki.Tak mi sie wydaje,co myslicie???
 
reklama
anusia wydaje mi sie ze ten wozek nadaje sie dla starszego dziecka ok 1,5-2 lata . Nie ma rozkładanego podnóżka... co dla maluszka ważne przy spaniu . I przypatrz sie jak rozłożona jest spacerówka to nie jest na płasko a kręgosłup dziecka bardzo delikatny a w tym wózku bedzie ciągle w pozycji pół leżącej ....

to moje zdanie jeszcze masz czas ... więc pomyśl zamin kupisz i znowu będziesz niezadowolona
 
ehhhh Gabinia chyba masz racje,a ten podnozek tez mnie zastanawial.No coz poszperam jeszcze ,z tym moim nie moge wytrzymac -prowadzi sie jak czolg.W tym wozeczku jest spod rozkladany,na lezaco ale faktycznie podnozki rozkladanej nie ma.fffffffff.......
 
ehhhh Gabinia chyba masz racje,a ten podnozek tez mnie zastanawial.No coz poszperam jeszcze ,z tym moim nie moge wytrzymac -prowadzi sie jak czolg.W tym wozeczku jest spod rozkladany,na lezaco ale faktycznie podnozki rozkladanej nie ma.fffffffff.......

miej rękę na pulsie ja x-landera głęboki i spacerówkę kupiłam za 250 zł - więc można trafić :)
albo kup na razie tylko głęboki a później będziesz rozglądać się za spacerówką
życzę trafnego wyboru
 
Czesc:)Dziekuje za propozycje i pomoc,napewno rozwaze:)sama tez poszperam moze znajde cos sensownego.Raczej chcialabym kupic jakas spacerowke z zastosowaniem od urodzenia.Jak cos fajnego jeszcze macie to podsylajcie linki:)Dziekuje
 
Pflaume doskonały wybór, mam ten sam tylko kolorek inny :-) ale twój też mi się podoba. Już nie mogę się doczekać kiedy będę nim śmigać na spacerki
 
reklama
Pflaume-super wózeczek i ten kolorek hmm..

a my wyciągnęliśmy nasz wózek z piwnicy, przepraliśmy i wczoraj mężuś umył i zakonserwował i ubrał (skręcił z materiałem) zachwycony że jak nowy wygląda, także się ciesze że mimo użytkowania ok czterech lat
 
Do góry