reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Witam wszystkie forumowiczki!
Zgłaszam się ponownie po pięciu miesiącach użytkowania wózka Matrix firmy El-Jot. Stwierdzam, że był to zakup nie udany, wózek nie sprawdził się, nie polecam nikomu tego wynalazku!
Po pierwsze - przysłano nam wózek uszkodzony, co zauważyliśmy dopiero wiele dni później (jeden nit mocujący dno gondoli do stelaża był urwany i rozdarł materiał - nie oddaliśmy go do reklamacji, bo powiedziano nam, że to na pewno nasza wina, chociaż od samego początku miałam wrażenie, że wózek jest lekko przechylony, myślałam, że mi się wydaje)
Po czterech miesiącach używania i to bardzo delikatnego - uszkodził się mechanizm składający rączkę wózka, a jeszcze wcześniej popsuły się uchwyty mocujące gondolę do stelaża (teraz zamiast pokrętłem, muszę nasuwać zabezpieczenie ręcznie).
Synek ma 5 m-cy i już ledwo mieści się w gondoli (chociaż pewnie byłyby z tym problemy także w innym wózku). Na początku zimy odpadły napy-zapięcia pokrowca. Wózek jest duży i mimo możliwości składania nie mieści się w żadnym bagażniku nawet dużych samochodów osobowych.

Teraz trochę pozytywów: wózek - jeśli ma napompowane koła - prowadzi się dobrze nawet po błocie i na śniegu, kosz na zakupy jest pojemny i jak na razie nic się z nim nie stało. Ale to chyba koniec superlatyw. Ogólnie, bardzo żałuję tego zakupu. Następnym razem pomyślimy o czymś droższym i bardziej sprawdzonym.
 
reklama
Witam! Nie no ten zielony TAKO to porażka,wizualnie jest beznadziejny.Ja polecam Mutsy Urban Rider. Moja przyjaciółka taki ma(sportówke i wpinany fotelik PrimaPlay),bez gondolki bo rodziła w czerwcu i stwierdziła ze fotelik lepiej sie przyda.Wózek jest bardzo wygodny i szczerze powiem ze ja jestem nim zachwycona,jak tylko zafasolkuje ponownie to moje drugie baby tez taki wozeczek będzie miało!!!
 
Pati26 ten wózek to nie żadna porażka !!!!!!!!!!!!!!Ja mam identyczny i nie narzekam na niego-jeśli coś by miało się z nim dziać to producent bez problemu wymienia.Jedynym minusem tego wózka jest to że jest ciężki-ale tak mają prawie wszystkie wózki wielofunkcyjne !!!!!!!!!!
 
Mi się też tako podoba, moze nie ten kolor, jak dla mnie zbyt szybko by sie zbrudzil-tak mi sie wydaje. Ale chcialabym zeby moja dzidzia-jesli sie w koncu pojawi :) -miala taki wozeczek :)
 
Dziewczyny a czy któraś z was miała doświadczenie z wózkami firmy graco?? Jak się sprawdzają? Dokładnie chodzi mi o model quatro deluxe. Kilka osób bardzo nam zachwalało ten model. Podobno świetnie srawdza się dla dzieci od urodzenia? Ja już mam totalny mętlik w głowie od tych modeli wózków!!! Szukamy czegoś lekkiego, bo mieszkamy na 4 piętrze w kamienicy bez windy i nie chciałabym być uwięziona z dzieckiem w domu...Dzięki za wszelkie rady.
 
Pati, a gdzie kupiłaś wózek TAKO? Czy można je gdzieś zobaczyć w sklepie? Bo ja znalazłam tylko sprzedaż przez allegro i inne sklepy internetowe. Też bardzo mi się podoba model Julia i chciałabym go zobaczyć na żywo.
 
reklama
Do góry