reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

cześć Kochane!

Wczoraj po południu właśnie odebrałam bolid mojego młodszego potomka-GRACO QUATRO DELUXE w zestawie z fotelikiem+bazą ;D ;D ;D

Od razu sie nim "pobawiłam" i porównałam z wózkiem starszego syna. Testy wyszły nadzwyczaj pozytywnie ;D

Muszę jeszcze przetestować fotelik i bazę z obciążeniem w autku,ale to moze dzisiaj (przy starszym synku miałam fotelik bez bazy i sporo zastrzeżeń,więc musze ten system sprawdzić)

Jeśli macie jakieś pytanka co do tego modelu-chetnie słuzę.

Anikawi-sprawdziłam rozstaw kół i w najszerszym miejscu jest dokładnie 60cm...

Zajrzę po południu albo wieczorkiem po testach z fotelikiem ;)

Pozdrawiam
Dasia
 
reklama
oj Dasiu - napisz koniecznie jak wygląda sprawa z fotelikiem! My z mężem cały czas się zastanawiamy czy kupić zwykły czy jednak z bazą. Pytanie jednak, czy warto za bazę dopłacać aż tyle? Jeśli jest dużo wygodniejsza, to pewnie tak. Ale mi bez doświadczenia bardzo trudno podjąć decyzję.

pozdrówka na weekend :D
 
Jadziemy z mężusiem dzisiaj oglądac wózki, wczoraj widzieliśmy wózek polskiej firmy ADBOR - RING MAX, rozstaw kół 58 cm, może jakoś uda mi się go wepchać do windy i naprawdę bardzo fajny na paskach, mięciutki, spacerówka i gondola, za niecałe 800 zł, byłam w szoku, ale nie mam porównania do innych dlatego dziś jedziemy porównywać.
Ale z tym składaniem i rozkładaniem wózków to wam współczuję, to ja jednak wolę znaleźć taki, który w całości mi się zmieści do windy.
pozdr
 
Dasia, ja juz jestem prawie zdecydowana na quatro deluxe, tylko nie wiem ile wazy i czy ma podnoszony podnozek? Za odp z gory dziekuje. Pzdr.
 
Cześć Kochane!
Więc tak:
Gazelaczku - baza do fotelika Graco jest super! Sam fotelik jest podobny do innych,choć w porównaniu do tego,który miałam dla Michasia to ten jest bardziej rozbudowany,stabilny i według mnie bardziej bezpieczny. Ale 5 lat robi swoje,jeśli chodzi o technologię... Natomiast bazą jestem zachwycona. Zamontowana w samochodzie wystaje nieco za siedzenie fotela,ale to po to,żeby wysunąć specjalną nogę,która zapiera sie o podłogę auta. Dzięki temu baza jest zamontowana w aucie bardzo stabilnie. Fotelika nie trzeba dodatkowo zapinać pasami.
Nie wiem jak z innymi firmami. Ale słyszałam,że baza Graco jako jedyna na rynku ma taką nogę zapierającą się o podłogę auta. Poza tym słyszałam też,że mimo bazy niektóre foteliki po włożeniu do bazy tzreba mimo wszystko zapiać jeszcze pasami auta (zastanawiam sie po co wtedy wydawać kasę na bazę...)
Więć jeżeli dużo podróżujecie polecam Fotelik Graco z bazą (w tym roku Graco wypuscił to jako zestaw i jest wtedy dość atrakcyjne cenowo-my zapłaciliśmy 439 zł za kpl)

Cytryna333 - podnóżek w Graco Quatro Deluxe podnosi się nawet do pionu. A waży około 13-14kg,muszę sprawdzić.

Pozdrawiam
Dasia
 
Witam
Ja również jestem zdecydowana na graco quattro delux. Dasiu mam pytanko - ile zapłaciłaś za swój wózek i czy fotelik był wliczony w cenę?
 
Phantas ja za wózek zapłaciłam 999zł a fotelik w zestawie z bazą kosztował 439zł. Dokupiłam jeszcze folię przeciwdeszczową (niestety do tego modelu musi być oryginalna,bo standardowe nie pasują ze względu na przekładaną budkę...) Folia kosztowała 85zł.
Pozdrawiam
Dasia
 
Ja też oglądałam wózek Graco quatro delux ale w sklepach jest też model Graco quatro i różni się tylko tym że nie ma termometru i zegarka a jest o wiele tańszy.
KOsztuje ok.700-750zł.
Ja chyba ten kupię bo nie potrzebne mi te dodatkowe bajery.

 
reklama
Do góry