reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

dusiagsxr pisze:
mam pytanko jestem w 21 t.c. i powoli zaczynam sie rozglądać za wozkiem dla dziecka. Termin porodu mam na sierpień wiec potrzebny mi wózek wygodny którym bede mogła bez problemu pokonywać nierówności dróg polskich i zaspy śniegowe . oczywiście interesuje mnie wózek lekki ponieważ bede go musiała targać na drugie piętro. Przeczytałam wiele na temat wózków ale mam taki mętlik że nie wiem za jakim sie rozglądać myślałam o wózkach wielofunkcyjnych ale teraz  po tak wielu negatywnych opiniach to juz nie wiem. Pomóżcie mi bo nie mam pojęcia na jakie wózki zwrocić większą uwagę. Za każdą wskażówkę bede wdzieczna
Wszystko alezy od mozliwosci pienieznych
MI sie podobaja tego typu wozki
http://www.bazarek.com/product_info.php?cPath=21_22&products_id=77
Mozesz kupic spaceroke do tego miekka lub twarda gongole, rowniez fotelik samochodowy. ktory mozesz montowac jako pierwsza spaceroka
Ale takie zestawy sa dosc drogie- ja ci polecam to!
 
reklama
witam
przeczytalam sobie dyskusje i co mnie zastanawia, to - czemu wozki implastu uwazane sa za ciezkie? z moich informacji wozek wazy mniej wiecej 13 kg i z tego co widze, to nie odbiega waga od innych w swojej klasie, a nawet jest gros wozkow zdecydowanie ciezszych.

czemu uwaza sie, ze zajmuje on duzo miejsca po zlozeniu (podobno zajmuje o wiele wieksze przestrzenie np. w bagazniku samochodu), a przeciez wymiary po zlozeniu nie odbiegaja od wymiarow innych wozkow tej klasy, a nawet gros wozkow jest zdecydowanie wiekszych po zlozeniu.

poza tym, rozumiem, ze za malo zwrotny uwazany jest jedynie 4xl, bo osobiscie prowadzilam 3xl i robilam to "jedna reka" - w sensie, nie uwazam, zeby prowadzenie go nastreczalo jakis konkretnych trudnosci :-) a dodatkowa blokada kola jest tylko dodatkowa zaleta.

Jesli mozna to poprosze o komentarz. Moze zasadniczo sie myle w swym wyobrazeniu. Nie mam wozka na stale, ale przymierzam sie do zakupu tego wlasnie modelu (driver 3xl)
pozdrawiam
 
Czy ktoś z Was słyszał lub użytkował wózek firmy Graco Quattro Deluxe? Szukam opinii. Pozdrawiam :-)
 
Czy ktoś z Was słyszał lub użytkował wózek firmy Graco Quattro Deluxe? Szukam opinii. Pozdrawiam :-)
 
ufffff... kwestię zakupu wózka mamy za sobą
już mnie męczyło to siedzenie i zastanawianie się... zaczęlismy nasze rozważania od  driver 3xl implastu ... cena wydawała nam się w miarę i szukaliśmy wózka lekkiego (on waży 12,8kg), po chwili poszukiwań okazało sie że quinny speedi sx jest lzejszy (10,8kg) coprawda dużo drozszy, ale zaczeliśmy rozmyslania... bolało mnie że nie ma pałąka i nie da się w nim siedzieć prosto, bo oparcie jest pochylone do tyłu, gdy dowiedziałam się ze mogę kupić używany wózek od znajomej za 1700 zł (spacerówka, fotelik i gondola) to bardzo się ucieszyłam, zadzwoniłam do Dino aby upewnić się ze model sprzed roku nie ma jakichś wad, które zostały weliminowane w nowej wersji i.... <ale wam opowiadanie strzelam:)> .... i Pan mi mówi "a czy myślała Pani o wózku Jane Powertrack?" Mamy wyjątkową promocję... jest to lepszy wózek od speedi sx a w tym momencie tańszy od niego".... i tym oto sposobem za 1780 PLN kupiliśy jane powertarck (gondola, fotelik i spacerówka) a najlepsze jest to że wazy TYLKO 8kg > na pompowanych kołach!! jestem bardzo zadowolona
Ale ponieważ mam 20 dni na ewentualne oddanie to piszcie jak byście miały jakieś negatywne uwagi o tym wózku (chociaz w necie znalazłam tylko jedną wade... brak możliwości regulowania podnóżka)....
... no na tyle.... teraz musze odpocząć bom się nieźle zmeczyła przy testach domowych
 
My kupilismy Jane Nomad pro Formula system, tzn praktycznie to samo co ty masz tylko ze na 4ech kolach, bo nam sie po prosyu 3kolowce nie podobakly(o gustach sie nie dyskutuje). Tez mamy gondolke, spacerowke i fotelik. Jestesmy B. zadowoleni z tego zakupu, pomimo ze do najtanszych nie nalezal. O powertracku wszedzie sa dobre, jak nie rewelacyjne opinie. Watpie, czy ten podnozek to bedzie taka wielka wada ;D
Gratuluje zakupu:)
 
A ile zapłaciliście za swój zestaw? Kupiłaś go w Polsce? Twój jest jeszcze fajniejszy bo jeszcze mnej waży :)
Również gratuluje wyboru :)
 

abryz pisze:
Czy ktoś z Was słyszał lub użytkował wózek firmy Graco Quattro Deluxe? Szukam opinii. Pozdrawiam :-)
Osobiscie nie mialam tego modelu o ktory pytasz,a mialam ten
Expedition-TS.jpg


I powiem tyle:Nigdy wiecej Graco!!!
Apropo ten wozio mam do sprzedania ;D (tylko pewnie nikt nie bedzie chcial pokryc kosztow przesylki ;D ;D)
 
mam pytanie do posiadaczek wózka Roan Marita
nie znalazłam nigdzie informacji, które mnie interesują. A mianowicie:
- czy ma regulowany podnózek/oparcie w spacerówce?
- czy posiada jakiekolwiek szelki bezpieczeństwa?
- czy gondolka posiada wywietrznik/siatkę wentylacyjną w budce?
- czy gondola posiada dodatkowe uchwyty do jej przenoszenia?

będę wdzięczna za informacje

na razie tylko teoretycznie zastanawiam się nad wyborem wózka, bo jeszcze nie miałam okazji obejrzeć żadnego z nich na żywca w sklepie, ale biorę pod uwagę zakup któregoś z wózków: Roan Marita, Implast Driver 4xL, Deltim Fokus, Jędroch Bartatina Plus.
 
reklama
od 8 miesiecy uzywam wozka tutek max plus
jest to wozek 3-funkcyjny z fotelikiem
bardzo podobny do drivera implastu,ale w/g mnie w porównaniu wypada duzo lepiej
drivera ma kolezanka,po 3 miesiacach siadly sprezyny,ciagle cos sie im psuje-a to kolo odpadnie,a to raczka sie obluzuje-a u nas nic
po za tym fotelik w komplecie w kolorystyce calosci i duzo dodatkow w cenie 1.100 zl
podaje linka dla zainteresowanych:
http://www.krasnal.pl/artykuly.php?...=112&od=&idk=17738&idpp=0&hasid=buryju&lang=1
 
Do góry