reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Jestem baaardzo zadowolona z wózka Atlantico peg perego. Kosztował niemało ale spełnia WSZYSTKIE moje wymagania: waga, akcesoria, amortyzacja, wielkosć siedziska i kół. Wart swojej ceny! Polecam zwłaszcza mamusiom które tak jak ja mieszkaja na 4 pietrze bez windy i mają do rozwiazania wezeł gordyjski pt." wózek lekki i dobrze amortyzowany".
 
reklama
Witam!

Ostatnio byłam u mnie w mieście w 3 sklepach i tak naprawdę to wszystkie wózki są do siebie bardzo podobne niczym szczególnym się nie różnią no oprócz ceny, bo ta wacha się od 600zł do 1300zł.Przeglądałam także allegro i znalazłam wózek TAKO (są 3 modele) który mi się spodobał,jest ładny i zgrabny. ;) Jest do wyboru aż ponad 30 kolorów tego wózeczka i cena jest przystępna.Najbardziej podoba mi się model NATALIA ,ale osądżcie same. :)


Oto strona z tym wózkiem
http://www.tako.czest.pl/pl/index.htm
(szukaj w ofercie wózki głęb/spacer)
 
Witaj Doxa, my włąśnie zakupiliśmy wózek Tako Natalia, czekamy teraz na kolorek. Widziałąm je w sklepie i sprawdzałam, bo też muszę wszystkiego dotknąć i jedyny minus to waga ale jak jest winda czy mieszkasz w domku to nie ma znaczenia, jak mi tylko przyślą wózeczek to porobię mu zdjęcia w możliwych wersjach i dołącze tu. A w Warszawie w sklepach ul. Wolska 54, ul. Falenty Nowe 32, ul. Mydlewska 109, tyle znalazłąm:)
a nasz wózeczek, dokłądnie kolorek jaki chcemy jest na stronce mojej
http://pysiaki.mine.nu/
w poradniku przyszłych mam :) Pozdrawiam
 
gaga dzieki za pomoc, stronka jest zajefajna no ale nie jestem pierwszy który Ci to pisze
na tej twojej stronce zobaczyłem b.fajny wózeczek Implast Driver 4 XL ma niezłe oceny tylko nie wiem jak naprawdę jest.
Więc prośba czy ktoś się z takim wózeczkiem w realu spotkał bo jak tak to będę wdzięczny za jakąś opinię.
 
A my mamy taki wózeczek.Wczoraj próbowałam małego przekonać,zeby już wyszedł,bo trzeba się przejechać nową bryką  :D

0626111643x7td.jpg


Gazelaczku,a ty kiedy Matrixa pokażesz ???
 
Happytatko ja też po przeczytaniu opinii na Gagusiowej stronce pomyślałam o Impascie 4XL, ale poczytałam jeszcze opinie użytkowaników na forum gazety (jest tam tego sporo) i piszą, że jak chce się wózek w tym przedziale cenowym i o podobnych funkacjach to lepszy jest zdecydowanie X-lander X3, ma też swoje wady jak każdy, bo podobno stosunkowo mała gondolka wystarcza do ok. 6-7 miesięcy w zależności od dziecka oczywiście (bo różnie to bywa), i że po zimie szprychy w kołach rdzewieją, ale to jest kwestia reklamacji i podjechania do wymiany... Poza tym to żadnego doświadczenia nie mam i jeszcze nie zdążyłam zobaczyć go na żywo, ale jadę w poniedziałek po sklepach to może mi się uda ;D, napiszę wtedy wrażenia... A tak z tego co czytałam (a trochę mi już tego przez ręce przeszło) to jak chce się mieć wózek na który najmniej osób narzeka to trzeba dać powyżej 2 - 2,5tys.zł
Pozdrawiam!
 
no powiem wam że moja znajoma miała implasta 4XL i była z niego zadowolona, może jej się trafił dobry model:), znowusz deltimy wiem że ostro skrzypią po jakimś czasie i wypadają z nich śrubki, ale to też zależy z którym użytkownikiem rozmawiałam, także myślę że każdy ma inne zdanie o danym wózku. Niestety wybór wózka to chyba najgorsza rzecz jaką trzeba zrobić, szczególnie jak trzeba się liczyć z kasą :(
 
reklama
Gaga dzięki za namiary! Na Wolskiej 54 byłam już jakiś czas temu (adres wzięłam ze stron TAKO), ale tam obecnie jest sklep z odzieżą używaną  ;D ;D ;D Już dawno nie sprzedają wózków. Czyli dane od producenta są nieaktualne :( Sprawdzę jeszcze te pozostałe adresy.
Ja mieszkam w domku więc waga jest dla mnie drugorządną sprawą, z uwagi na teren najważniejsze są duże koła ;)

Dziewczyny z Warszawy, może jak szukałyście wózków dla swoich maleństw to widziałyście w którymś sklepie wózki Tako?

Bardzo proszę o jakieś namiary!!!
 
Do góry