reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

No to się chyba ku temu skłaniać trzeba :) jeszcze myślenie trwa :)

Ociec, tak z ciekawosci zapytam czy sie zdecydowałeś może juz na ten zakup? Ja co prawda wózek juz mam kupiony, ale koleznka mi kiedys wpsominała że ma x1 i chce go na nextway sprzedac! Co prawda widze ze Ty chcesz kupic, ale moze napiszesz jakie masz wrazenia, czy skorzystałeś z tego? Jak wrzuciłam stronke to ceny bardzo przyzwoite, i chyba lepszy to biznes niz zakup uzywanego na allegro. Co do wyboru kółek, no to zdecydowanie jednak 4, bo nawet na podjazdach, takich jak masz na schodach, to dwa tylnie koła jada po tych szynach a co z tym przednim? Jak dla mnie zdecydowanie czterokołowiec! A tak na marginesie to tego wozka ktorego wkleiles juz nie ma! ;-) wiec nie wiem czy Ci wykupili, czy sam kupiles ;-)
 
reklama
Witam serdecznie Mam nadzieje, że w odpowiednim miejscu umieszczam tego posta - jesli nie administratora proszę o przeniesienie.
Jestem "Wrezśniówką 2011", mamą trzech chłopców i czekam na córeczkę. Upragniona dziewczynka ma się urodzić we wrześniu tego roku. Mieszkam w UK.
Jakiś czas temu zamówiłam w polskim sklepie wózek. Bardzo chciałam mieć X Landera - niestety tu w UK nie mogłam znaleźć. Zamówiłam przez internet w sklepie, który wydawał się być wiarygodny. Oprócz internetowej sprzedaży - prowadzi tez sprzedaz stacjonarną - 2 sklepy na terenie Polski. Zamówiłam, zapłaciłam - ponad 2000 zł. Przesyłka do UK była też dosyć droga. Cieszyłam się bardzo jak kurier zapukałdo drzwi.:tak: Niestety po otworzeniu paczki zadziwiłam się - zamówiłam zestaw - spacerówka, gondola plus fotelik. Komplet w jednym kolorze - w środku było wszystko - tylko fotelik był niebiesko-czarny. Nie mam żadnego zboczenia - jesli chodzi o róże dla dziewczynki, a niebieskie odcienie dla chłopca. Cały wózek był w kolorze Volcano - i taki kolor chciałam mieć. Za taki zestaw zapłaciłam. Byłam pewna, ze to pomyłka. Widmo odsyłania fotelika do Polski, przysyłania go po raz drugi... Koszt chyba przewyższyłby jego wartość. Ale trudno - skontaktowałam się z Panią, ktora dumnie nosi tytuł "specjalista do spraw wózków" - która poinformowała mnie, że ja chciałam taki fotelik. No i zaczęły sie nerwy. Pani stwierdziła, że poinformowała mnie mailowo, że innych kolorów nie ma i się zgodziłam. Na szczęście miałam wszystkie maile. Przeczytałam je jeszcze raz i dokładnie - myslałam, że może zwariowalam i tak było - Pani była bardzo przekonująca. Ale nigdzie nie było mowy o innym kolorze fotelika. Wydrukowałam potwierdzenie zamówienia, które otrzymałam na maila - jak byk w opisie - zestaw - wózek, gondola, fotelik - kolor Volcano. Odezwałam się do Pani specjalistki, że mam wszystkie maile - a ona, że moja mama, która koordynowała to zamóienie w Polsce - zgodziła się na taki kolor. Wiedziałam juz, że to kręcenie i próba wybrnięcia z sytuacji.
W końcu Pani zaproponowała, że mam odesłać fotelik, dopłacić im 150 zł :szok: i ona zamówi mi jakiś narzucony przez nich kolor - bo koloru z mojego zetsawu to juz u dystrybutora nie ma. W międzyczasie pożaliłam się koleżankom na forum "wrześniówek" i okazało sie, że koleżanka jednej z forumowiczek miała identyczną sytuację. Póżniej okazało się, że własnie z tą samą firmą :szok:
Zaczęła się cała droga przez mękę. I nawet juz ten kolor przestał mieć znaczenie - tylko fakt w jaki sposób ta firma traktuje klientów. Za każdym razem ja, albo moja mama rozmawiamy z kim innym. Z szefem nie ma szans się skontaktówać. Na moja prośbę wytłumaczenia i postawienia się w mojej sytuacji - Pani zkwitowała - a co mi da stawianie się w pPani sytuacji. Jest nie uprzejma. Po każdym moim mailu przysyła mi jakieś okropne kolory - propozycje, które po prostu nie schodzą ze sklepu. Nie jest w stanie dac mi tego co zamówiłam. A najśmieszniejsze jest to, że nadal w ofercie jest ten sam zestaw w tym samym kolorze. Dalej oszukują. Zapytałam się dlaczego - to pani stweirdziła, że ona nic na to nie poradzi - informatycy jej nie słuchaja, ona im mówi o tym od tygodni. W końcu po kilku telefonach Pani stwierdziła, że on ajest tu tylko pracownikiem, że jej szef sobie wyjechał a ona ma tysiące takich telefonów i nie wie co robić. Poprosiłam o zwrot pieniędzy za fotelik w/g faktury - oczywiście Pani odmówiła. W innych sklepach jest ten fotelik- mogłabym po prostu dokupić sobie do kompletu.
Ja wiem, że to tylko fotelik. Może gra nie warta świeczki. Ale dotknął mnie fakt - jak mozna oszukiwać, tak legalnie i bez żadnych wyrzutów sumienia żerować na kobietach oczekujących dziecka. Kosztowało mnie to wiele nerwów. Nie wiem czy uda mi sie to w ogóle pozytywnie załatwic. Te przesyłki z UK do Polski, z Polski do UK - i ich koszty - miałabym juz niezły wózeczek:-(
No i ten brak szacunku do człwieka - Pani jest opryskliwa, nie mozna się z nia w żaden sposób porozumieć, rzuca słuchawką w trakcie rozmowy. Doskonały pracownik dla szefa, który po prostu oszukuje ludzi. Jest mi smutno, przykro i mam dosyć.
Nie radzę nikomu kupować w tym sklepie. Przestrzegam! :no:Wszystkie maile i kopia zamówienia - do wglądu :-(
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2011 - sklep internetowy
 
Wózki Bebecar są rewelacyjne, co prawda drogie, ale warto zainwestować, przetrzymają wszystko. Są dobrze wyposażone, wygodne i bardzo fajnie się prezentują
 
Jeżeli chodzi o wózki, to moje serce już od dłuższego czasu należy do navingtona. To co mnie osobiści urzekło w tych wózkach, to po pierwsze kilka fajnych rozwiązań które znacznie ułatwiają życie dziecka i mamy, po drugie jakość wykonania wózka. Naprawdę żadnych nie doróbek, żadnych chamskich plastików, czy badziewiastego wykończenia. Ogólnie podoba mi się sama rama no i gondola do tego też jest duża, dobrze się ją chwyta i łatwo zapina i odpina. Generalnie navingtona mogę polecić.
 
Ewelinka, ale checa z tym sklepem. Ale powiem CI że te bobowózki tak się rekalmuja wszędzie! Gdzie się nie obejrzysz, na którą strone nie zajrzysz to bobowózki. No powiem CI że tez bym się wkurzyła. Jak obiecują komplet to komplet, a nie jakies mydlenie oczu. Tu masz nawet ten zestaw Wózek X-Q + gondolaQ/V + x-car Volcano Volcano | Spacer | wózki trójfunkcyjne | X-Lander | wersja głęboko - spacerowa z fotelikiem | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa z fotelikiem x-carem w takim samym kolorze. Więc moze oni CI jakiś inny fotelik przysłali, w sensie że z innej firmy? Lepiej sobie sprawdz co Ci tam podesłali! Ale miałaś prawo się wkurzyć bo jak komplet to komplet, kupę kasy się za to płąci!!!
 
Witam ja polecam na polskie drogi stabilny wózek CONECO TOLEDO DUŻE ZWROTNE KOŁA WYGODNA GONDOLA minus to brak przekładanej rączki i waga (ale poza tym dobrze się prowadzi i dobra amortyzacja + duzo dodatków spiworki folie i torba w zestawie za dobrą cenę.Super wózek na bezdroża duzy kosz na zakupy i szeroka spacerówka.Do auta trochę duży , my mamy parasolkę EASYGO Tiffany mała lekka ale dla starszego dziecka nie za luźna taka na małe wypady na zakupy, po za tym małe kółka trochę gorzej się sprawdzają na krawężnikach.Ale za to szybko sie składa i rozkłada zwrotna.No i chyba HIT większości mam X LANDER XA super wózek:)
 
Pielgrzym ja sie z toba nie zgodzę wcale cena nie jest taka ważna
koleżanka wyżej przedstawia wózek w bardzo niskiej cenie i ja jej wierzę że jest wytrzymały bo mam bardzo podobny.nadal z niego korzystam dorywczo i też oprócz rdzy i rozerwanego koszyka pod wózkiem(to od zakupów) nic mu nie jest.fakt ciężki i nie ma skrętnych kół ale wiem że sa bardzo podobne ze skrętnymi.jednak zima spisał sie rewelacyjnie a przezył już dwie
miałam okazje używać wózka za 1500zł przez 3 dni i jak dla mnie nie był warty ceny a do tego jakiś mały sie wydawał.dziecko mi sie nie mieściło buda za niska(był w formie spacerówki) a koła dosłownie latały na boki.
 
reklama
Ja od znajomych z Niemiec słyszałem, że Gesslein to bardzo fajne i supertrwałe wózki. Oni na jednym wychowali dwójkę i żadnych usterek. Znalazłem w necie stronę importera www.gesslein.com.pl i całkiem fajnie wygladają. Mają dużo w komplecie gondola, spacerówka, i spacerówka dla przedszkolaka i komplet kół skrętnych. Zaskoczyła mnie też gwarancja 3 lata to długo (ponad standard). Wybieram się w ten weekend do Świata Dziecka zobaczyć jak on wygląda.
 
Do góry