reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Marthusia,wcześniej podawałam link na allegro,tam są właśnie TAKO,może rzeczywiście są masywniejsze ale wydają się porządnie wykonane no i są wielofunkcyjne.Mi się podobają wózki INGLESINA, ale spójrzcie na ceny np tych stylowych...około 2 tys...
 
reklama
ostatnio ogladalam w sklepie stylowe inglesiny, naprawde sa boskie, takie inne niz wszystkie, ale cena... ::)
 
No właśnie...A wydać tyle na gondolę,która po paru miesiącach będzie już mniej przydatna to troszkę szaleństwo...Marthusia,jak się czujesz?Jak przeziębienie?
 
wiec dlatego chcialabym cos w miare taniego, co posluzy przez dluzszy czas Maluszkowi, tymbardziej, ze wozek kupuja mi rodzice, a nie chcialabym narazac ich na koszty...
czuje sie nieciekawie, caly czas mam goraczke, kaszel, gardlo mnie boli i leze praktycznie calymi dniami:(
 
Mamusie lipcowe witam ponownie! Moja Lenusia ma juz miesiac (wczoraj), mamy sie super, ja zaczynam naprawde niezlej wprawy nabierac w "obsludze" dzidziusia + domu jednoczesnie. I wzielam sie za dalsze porzadki w "nadwyzkach" wyprawkowych....(pisze "dalsze" bo pierwsze byly juz przed porodem :) )

został mi jeszcze fotelik Maxi-Cosi Citi, który właśnie wystawiłam na allegro. Fotelik jest nowiutki, nigdy nie użyty (dostaliśmy go w prezencie, a wcześniej kupiliśmy już sobie taki sam). Fotelik wystawiam bez ceny minimalnej bo chce sie po prostu go pozbyc, to i tak byl prezent.

Może któraś z Was będzie zainteresowana, podaje linka:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80980887

I mam jeszcze całe dno szafy ubranek ktore Lena dostala w prezencie z USA ale ktore nie trafily w moj gust...Tez to bede musiala ofotografowac i wystawic, podrzuce Wam wtedy linka tez.

Trzymam kciuki za wszystkie :)

pozdrowionka
Paulina

 
reklama
ale sie wczoraj naogladalam tych wozkow na stronach internetowych ::) :) szkoda ,ze na wiekszosci stron nie ma cen tych cudeniek bo cena odgrywa jednak duza role przy wyborze wozka(przynajmniej dla mnie).Bardzo mi sie spodobal jeden trojkolowy. To spacerowka z pokrowcem na nogi....hmm moze faktycznie nie warto gondoli kupowac ja zima dzidzia i tak nie bedzie chciala tam siedziec
A oto ten wozeczek
http://www.tutek.pl/esklep.php?show=produkt&prodid=5&prodnazwa=TRIKO 2&zdjecie=3&opis=1
bardzo mi sie podoba ,ze ma duze pompowane kola i jest leciutki.Co myslicie? Slyszalyscie cos o trojkolowcach?
 
Do góry