reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

reklama
Kasiu jesli chodzi o cene to zalezy w czym sie wybiera bo ten akurat kosztuje 499zl. wiec to chyba nie tak drogo, ale jak sie dobrze rozejzalam to wiekszosc trojkolowcow ma niestety nieprzekladana raczke a to dla mnie duzy minus
 
nooo cena rzeczywiście malutka.
Ja pewnie wezmę trójkołowiec, koleżanka ma spacerówkę na 3 kołach i chwali sobie, bo są lżejsze i kiedy przychodzi wtargac je na piętro jest łatwiej.
 
AneczkaK
no to przekopałam się przez allegro, oto wyniki:
trójkołowce z przekładaną rączką (o ile się nie pomyliłam):
quinny buzz
ABC DESIGN novus 3
Teutonia Spirit X3
Implast Driver 4XL
no i moje ulubione MUTSY 3 rider ale cenowo niemało, chyba, że używany
 
reklama
widze, ze mamusie o trojkolowcach mysla?a ja juz sama nie wiem jaki wozek bym chciala, za duzy wybor jak dla mnie, a poza tym to zupelnie sie na tym nie znam, nie wiem ktory jest bezpieczny, ktory nie... itp ::)
 
Do góry