reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

matrhusia-prawdopodobnie od 5 m-ca bedzie się poprawiać samopoczucie więc czeka cię buszowanie w sieci-napewno coś znajdziesz, a jak nie to te, które kupią wcześniej napewno cos ci podpowiedzą.
 
reklama
calkiem fajny ten z allegro i faktycznie tani a to dla mnie duza zaleta ;) Tez patrzylam na wozki na allegro i moze tam w koncu kupie , ale najpierw chcialabym gdzies na zywo je poogladac i pomacac ;D
 
bylam dzisiaj w miescie, obejzalam sobie kilka wozeczkow i wstepnie najbardziej spodobal mi sie deltim.
 
A ja byłam dziś na chwilkę u kuzynki i na klatce stał świetny wózek,aż normalnie chciałam go zabrać:)Nadal jednak nie wybrałam się na poszukiwania...Ale może jutro mężuś zabierze mnie na zakupkowe szaleństwo i kupię już jakiś drobiazg maleństwu.Bo wózeczka to na razie nie kupimy:)
 
wiecie, pytałam mamy lipcowe 2005 jakie wózki polecają i większość radzi kupić zwykłą gondolkę a po zimie wypasioną spacerówkę, ale najlżejszą, większość mam co kupiła wielofunkcyjne odradza je. Radzą żeby nie kierować się absolutnie wyglądem. Większość od wiosny przechodzi na lekkie spacerówki a te trójfuncyjne sprzedają.
 
dokładnie'
witam ja po sąsiedzku z Lipcówek 2005 do Was zaglądam
Ewan ja mam wózek JOKER Bm ale raczej już go nie dostaniesz bo jak kupowałam wiosną zeszłego roku to były to końcówki serii

100a04020el.jpg
 
ja jestem ogólnie z niego zadowolona tak jak pisałam u nas na lipcowych mamach ale gdybym miała jeszcze raz decyzje podjać to kupiłabym gondole a potem osobno spacerówke.

pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Was i Wasze fasolki :)
 
reklama
Do góry