reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Tak mi się wstyd zrobiło, że Wy takie zorientowane w modelach wózków, więc też sobie pooglądałam (na necie póki co). Dlaczego one wszystkie w takich smutnych kolorach?? Nie mówię, że chciałabym róż a'la Barbie, ale jakiś weselszy niż szary czy wojskowa zieleń. A te na 3 kółkach są wręcz okropne. Nie wiem, może nie nadąrzam za modą "wózeczkową", ale jak na ten moment, to miałabym poważne problemy z wyborem wózka. Chyba, że oglądałam nie te strony co trzeba :) Jeśli macie jakieś konkretne adresy to bardzo prosze o linki :)
 
reklama
te kolory to pewnie przez praktyczność
faktycznie rzadko spotyka się inne niż wojskowe, granatowe zgnilaki i czerwone-te chyba najpopularniejsze
 
eh, a mi sie widzi wozek w jasnych barwach, ale jak pomysle, ze po kilku spacerach bedzie brudny, od kurzu,od piachu, blota, spalin to odrazu zmieniam zdanie ::)
 
No jasne, że jasny nie jest praktyczny :)) Ale te ciemne mogliby chociaż jakimiś misiami,  kwiatkami czy innymi motywami ozdobić - jak dla mnie to najlepszy bylby Kubuś Puchatek ;))
 
A Prosiaczek :( On tez!!!! I Tygrysek! I Malenstwo..
Dobra niech zrobia wozek z calym Stumilowym Lasem :))
 
hihi,apropos kubusiowych motywów,to znalazłam takie fajne pajacyki z kapturkiem i uszkami osiołka,kubusia,tygryska i prosiaczka,muszę taki koniecznie kupić mojemu maleństwu:)
 
reklama
Do góry