reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

reklama
Wszystkie wasze wózeczki ładne...napatrzeć się nie mogę. Wioluś a nasze wózeczki bardzo podobne do siebie, może dlatego że kolorki identyczne. :tak: :-D ;-)
 
Ja oglądałam chicco CT,04 nawet fajny tylko mam wrazenie że trochę mało miejsca ma dzidzia w środku no i nie jest taki leciutki ale łatwo się składa no i ma szeroki rozstaw kół więc nie powinno być problemu z jeżdżeniem po leśnych drogach.
Kreciku widzę że już masz w domciu Zappa ale on mi sie podoba mozesz mi trochę więcej o nim napisać tzn.czy ma rozkładne siedzisko i jakie ma wyposażenie.Byłabym bardzo wdzięczna :-).




 
Aniu troche szkoda, ze oparcia sie nie rozklada ale ogolnie mi to nie przeszkadza bo wozek spacerowy to ja mam i sie dobrze sprawuje!!!
Co do wyposazenia to przy wozku jest buda, adapter do maxi cosi, torba na ten wozek i pokrowiec przeciwdeszczowy!!! Taki fajny lekki wozek ale widac, ze to juz dla dzieci ktore zaczynaja chodzic bo szelki sa jeszcze troszke za wysoko dla mojego malucha!!! Mogli pomyslec by to oparcie jakos skladac by dziecko moglo sobie pospac ale oprocz tego braku to jak juz mowilam nic mi nie przeszkadzalo by wlasnie na ten wozek sie zdecydowac!!! No i najwiekszy plus to to, ze sklada sie super latwo i jest niesamowicie malutki, co jest plusem jezeli ktos ma maly bagaznik!!! Acha nie widac by dziecku bylo niewygodnie czyli i siedzisko dobrze sie sprawuje!!!
 
Kaju-cudny wozio w dziewczyńskich kolorkach:-)
Wioluś,Iwonko-wasze furki tez super!
kociu-ja myślę,że możesz zrobić tak jak ewan-tanuitką podstawową parasolkę zakupic na wyjątkowe okazje typu wyjazdy...
Kreciku-Zappik cudny,Allanek przezadowolony,ja w końcu sie nie zdecydowałam tylko ze wzgledu na nierozkładane siedzisko:-( ale za to dzis kupiliśmy Quinny Buzz w takim samym kolorku jak wasz Zapp:tak: :-) Sprzedaliśmy Maxi Cosi fotelik,leżaczek to i forsy przybylo,dołożylismy do puli z chrzcin i kupiliśmy Buzza-chociaż nie jest taki malutki jak parasolka to chyba nie załuję,my potrzebowalismy wózka na wyjazdy do moich rodziców,na zakupy,wakacje itp a w domu na nasze kocie łby zostaje spacerówka od Roana.cięzkie to ale ma funkcję spania i dobra amortyzację na wahaczach także Olisiowi dobrze sie spi na spacerach:tak:
 
Wszystkie furki ładne i kolorki niczego sobie, ja też planuje kupić lekką parasolkę ale dopiero za rok jak mały tylko żeby odsapnąć od biegania będzie w niej siedzieć a mi będzie łatwiej np. do autobusu go wnosić.
 
reklama
Do góry