reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

blond_20

Czarownica
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2008
Postów
5 637
Miasto
Gorzów Wlkp.
dziewczyny a myslalyscie juz o wozku?wiem ze to szybko ale ja juz sie rozgladam bo na wiosne trzeba bedzie kupic. macie juz jakies upatrzone?ja po Rafalku mam 7 wozkow, kazdy do d...... wiec chyba tym razem cos lepszego bede chciala bo wszysctko mi sie rozsypywalo.
 
reklama
Wózek dziecięcy XA - X-lander - Wózki dla dzieci - Wózki dziecięce wielofunkcyjne mnie sie bardzo podoba ten. W ogole poluje na wozek z pompowanymi kolkami, ale chyba ktoras mama pisala, ze nie jest rewelacyjny. Na pewno go przetestuje, jak bede w Polsce. Poza tym mozna na nim zamontowac fotelik maxi cosi, a ten bardzo bym chciala ze wzgledu na wysokie oceny w crash testach. Tylko nie wiem czy mnie bedzie stac na to wszystko. Ehhh
 
A ja chyba jednak bede zmuszona zreperować stary wózek po synku ale to jeszcze się okaze , rewelacyjny nie jest ale moze jeszcze posluzy... :-)
 
Aga ten bebecar tez cudny, ale cena rzeczywiscie niezla :-p Z moim L. sie smialismy, ze niektore wozki to w cenie samochodow sa. Ja wypatrzylam ostatnio taki w cenie naszego auta :D

Kamila zanim zreperujesz to sprawdz czy nie bardziej sie oplaca kupic jakis uzywany :)
 
Aga ten bebecar tez cudny, ale cena rzeczywiscie niezla :-p Z moim L. sie smialismy, ze niektore wozki to w cenie samochodow sa. Ja wypatrzylam ostatnio taki w cenie naszego auta :D
Ja też się zastanawiam nad używanym, bo jak mam dać tyle za nowy to :baffled:babcia zaoferowała, ze dołoży 500zł do wózka dla wnu(..), ale sama nie wiem marze o tym wózku od lat <od kiedy dzieci bawie>, a z drugiej strony siostrzenica zaoferowała mi wózek w idealny stanie jej córa ma teraz 7mies.
 
Na allegro jest wiele wózków w bardzo niskich cenach. Myślicie, że warto coś takiego kupować? Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie?
 
Na allegro jest wiele wózków w bardzo niskich cenach. Myślicie, że warto coś takiego kupować? Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie?

Szczerze wole kupić używany, a porządny niż tani, a nowy. Trzeba na koła, amortyzatory hmm na dużo rzeczy zwrócić uwagę :D gdybym mogła sama sobie bym zaprojektowała wózek :D dla mnie jest to tym trudniejsze, ze od 13lat pracuje jako niania i setki wózków mi się przewinęły przez ręce.
 
Niespodzianka ja w poprzedniej ciazy chcialam tego x-landera xa ale po pierwsze nie mialam tyle pieniedzy(wtedy byly duzo drozsze) a po drugie naczytalam sie ze jest straaasznie ciezki. pewnie byl ciezszy az o pol kilo od tego co kupilam :D i co z tego jak na parterze mieszkam:)kilka dni temu bylam w sklepie i sie przejechalam nic i moim zdaniem bardzo ok, kolezanki polecaja. wiadomo zaden wozek nie bedzie idealny, kazdy ma cos nie tak. ten ma taka wade ze spacerowka jest tylko przodem do kiedunku jazdy i nie da sie jej obrocic, w innej werskji jest obracana, nie pamietam czy w XQ czy XV ale cena wyzsza o kilkaset zl...;/
jeszcze poboba mi sie ABC design 3 tec tylko kosz na zakupy troche maly ale jezdzi sie super
ABC DESIGN 3 TEC 2011i2012 ZESTAW+MEGA PROMOCJA (1973874545) - Aukcje internetowe Allegro

O ktorym bebecar mowicie?
Macku najlepiej to obejtrzec w sklepie, przejechac sie a zamowic na allegro bo jednak jest duzo taniej.ja kupilam w przy rafale babymerca, niedrogi byl i najlepszy z tych ktore mialam potem jakby nie to uwzielam sie na to ze chce lekka spacerowke(ktore sa dla mnie cholernie niewygodne). kosztowal kolo 800 zl , moze nie wygladal tak nowoczesnie jak te z prawdziwymi gondolami ale wygodnie sie jezdzilo.tylko budka glosno chodzila i budzila malego;/bo np wracalam ze spaceru dodomu i on jeszcze spal, chcialam go wyciagnac i troche rozpiac zebysie nie zagotowal w urbaniu ale jak budke skladalam to tak huczalo ze sie budzil:(
Agaundpesta to skoro przetestowalas tyle wozkow to powiedz ktory Twoim zdaniem byl najfajniejszy gdybys miala nie brac pod uwage budzetu itp.?
 
reklama
Ja tez jeszcze sama nie wiem na co sie zdecyduje. Xlandera musialabym z Pl sprowadzac... Poza tym mieszkam na 1 pietrze, a jak jest ciezki i bym musiala go taszczyc po schodach, to by mi rece odpadly.

Co do wozkow z jednym kolkiem to ktos mi nagadal ze sa niestabilne i jakos tak nieufnie na nie patrze. Moze jak wyprobuje to zmienie zdanie.
 
Do góry