reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkola rodzenia Krakow

Felia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2017
Postów
754
Dziewczyny, mam pytanie, pewnie juz nie raz walkowane na wiele innych sposobow :)

Jestem na etapie wyboru szkoly rodzenia w Krakowie. Waham sie miedzy kursem oferowanym bezposrednio przez szpital (7 spotkan po 1,5h) a kursem w prywatnej szkole rodzenia (6 spotkan po 2,5h). Jedno i drugie platne (440/550 zl) z tym ze, nie wiem czy kurs w szpitalu nie jest lepszy pod katem merytorycznym, jezeli chodzi o sam porod/forme porodu od takiego w szkolce? Mozecie cos polecic lub doradzic?

Najbardziej chodzi mi o takie rzeczy jak przebieg porodu naturalnie/przy cesarce, jak trenowac lub zabezpieczyc krocze, jak szybko wrocic do sprawnosci, jak rozpoznac porod, jak zajmowac sie dzieckiem, na co zwracac uwage (choroby, itd).

Prowadze ciaze na heparynie, wiec od ginekolog wskazowka byla taka aby rozwazyc albo Szpital Uniwersytecki albo Ujastek. Szpital Uniwersytecki jest dosc blisko, no i oferuja rowniez kursy. Przy czym zakres z opisu troche rozni sie od tego co oferuje szkolka. Czy ktos ma jakies porownanie jak to faktycznie jest, czy te tematy sa jednak te same, czy sa duze rozbieznosci? Na co trzeba uwazac? :)
 
reklama
Do góry