reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Wczoraj byłam w sklepie popatrzeć sobie na te przepiękne rzeczy dla dzieci ach cudowne :)
I było tam mnóstwo wózków bebecomfort chico No i oczywiście spodobał mi sie 1 i jak sprawdziłam nazwę to była właśnie loola ale jak próbowałam 1 ręka podnieść trochę to był strasznie ciężki , wiec jak co do czego to niewiem czy faktycznie ten wózek bym wybrała . SKoda bo bardzo mi sie podoba ale jak mam go sama składać i nosić to trochę za cieżko :(
Widziałam tez takie łuzeczko odstawiamy do łuzka rodziców gdzie mozna zdjąć 1 ściankę i mieć przy sobie dzidzię eh ładne ale 200 euro tu kosztuje szok
Mo nic będę sie zastanawiać jak dalej bedzie wszystko dobrze z dzidzią bo to niestety rożnie bywa
Ale miło było popatrzeć na te wszystkie piekne rzeczy ;)
 
reklama
Milisek mi bardziej podoba się ten drugi, taki jakis zgrabniejszy mi sie wydaje, nie czytałam opini i danych, tylko wizualnie ;-)
 
reklama
Do góry