reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ja również bardzo zadowolona ze swojego wyboru - Adamex Barletta. Super zwrotny, lekki i bardzo łatwo się składa, co jest dla mnie ważne bo dużo jeżdżę samochodem. Teraz testujemy go na piasku nad morzem i tez daje rade. Spacery po lesie juz tez były i dobrze amortyzuje. Wczoraj złapał nas pieszy raz deszcz i ochraniacz się sprawdził. Minusów jeszcze nie mam...
 
reklama
Nasz tako też jest narazie ok ;-) tylko ciężkawy jest ten stelaż do znoszenia Ale to już wiedziałam przed kupnem ;-) ;-) ogólnie sprawdza się super w każdy terenie a mała uwielbia w nim spać i w domu i na zewnątrz
 
Mnie w Hollandzie denerwuje to, ze przy mocnym skrecie koła tra o torbę pod wózkiem. Poza tym małym minusem wózek jest super.
 
A więc co do mojego Torino.
Ogólnie jestem zadowolona, jest pojemny, bardzo skrętny i wygodnie się go prowadzi, przydatny również jest kubeczek na picie. Rozkłada się go szybko i sprawnie i zajmuje mało miejsca! Nie wiem jak w terenie, bo ja byłam tylko w terenie na prawdę hardcorowym ( same szyszki, i korzenie ) to była masakra, kołka przednie szalały :D aha no i szkoda, że parasolke można zamontować tylko do spacerówki. Folia przeciwdeszczowa i moskitiera przydatne ;) ogólnie, jak bym miała kupić wozek to na pewno wybrała bym go raz jeszcze.
Aha! Co do ciężkości, to tak jest ciężki. Na pewnO nie dałabym rady wniesc go w całości po schodach, więc wyjmuje gondole z małą i zanosze do domu i szybko biegne po stelarz który wciągam po schodach :D
 
Cześć dziewczyny! Miło, że tu na forum jeszcze tętni życiem ;)

Powoli zaczynam rozglądać się za jakąś ciekawą spacerówką- szukam lekkiej, łatwo składalnej (małej po złożeniu- tak, żeby zmieściła się do bagażnika małego samochodu), zwrotnej, amortyzującej wertepy i z regulowaną budą, która dobrze ochrania przed słońcem, gdy dziecko w wózku ma je na wprost siebie ;) Jednym słowem szukam ideału! Jakieś sugestie? Pozdrawiam ciepło!
 
Mogę Ci polecić Maclaren xlr. Nie jest mini po złożeniu, ale wg mnie do zaakceptowania. Pozostałe wymagania spełnia.
 
Ja rowniez sie podlaczam do poszukiwan w/w spacerowki bo na wiosne bede chciała wymienic. Dodatkowym atutem musi byc jeszcze mala waga. Mieszkam na 1p bez windy z dosyc waskimi schodami i obecnie mam Jedo, ktory mnie przeraża przy wnoszeniu/znoszeniu. Czasem, az ze spacerów rezygnuje jak pomysle jaka to wyprawa dla nas.
 
reklama
Ja mam emmaljunge. I głęboki i spacerówkę. Wybrałam go ze względu na to, ze ma najwieksza na rynku gondole oraz spacerówkę. Po rozłożeniu dziecko śpi na zupełnie płasko, jak w łóżeczku, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Służy naprawdę długo i pomimo tego, ze jest ciężkawy to naprawdę polecam. Swietnie sie prowadzi, amortyzuje i dziecko ma komfort jak w I klasie ;-)
 
Do góry