reklama

Wózki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2015' rozpoczęty przez michalina_ch, 15 Grudzień 2014.

1. michalina_ch

michalina_ch Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja szukam już wózka takiego powdójnego.... Wiki będzie mieć półtora roku, Młode się urodzi.... przyda się coś podwójnego - wiecie coś na ten temat?

2. Mili1988

Mili1988 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Michalina a jaki przedzial cenowy? Ja jestem milosniczka bugaboo!

3. reklama
  4. Gurek

Gurek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    michalina znajomi mieli między córkami dokładnie taką samą różnicę wieku i podwójny wózek bardzo im się przydał. Kupili [h=1]Baby Jogger City Mini GT Double.[/h]Oceniam rewelacyjnie. Po złożeniu zajmuje mniej miejsca niż mój pojedynczy. Jeździ się też bardzo dobrze.
    Ja się zastanawiam, czy nam podwójny będzie potrzebny. U nas będzie dokładnie 2 lata różnicy, a już teraz młody nie chce jeździć. Myślałam o platformie montowanej do wózka, a na dłuższe wypady starszy do wózka, a młodsze chusta albo nosidło (w zależności od wieku). Jakie macie doświadczenia? Jak długo wasze dzici korzystały z wózka?

Jeżeli chodzi o pojedyncze wózki to na pewno Emaljunga i Navington wiodą prym, ale są drogie.
    My mamy Espiro Modena - koszt ok. 1200 zł (gondola+spacerówka) i jestem bardzo zadowolona. Jakość wykonania na pewno odbiega od tych podanych wyżej, ale wg mnie wystarczająca i 2-3 dzieci spokojnie nim pojeździ. Jedyny minus to materiał, który płowieje od słońca. Poza tym duże pompowane koła, które w lesie i w śniegu radzą sobie rewelacyjnie, duży kosz na zakupy, duża gondola (co jest ważne przy letnich dzieciach, bo w zimie będą już dosyć spore). Można dokupić za ok. 50 zł przejściówkę, żeby zamontować na stelaż fotelik samochodowy Maxi Cosi.

5. pani.olga

pani.olga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dobra, co do wózków, to moja koleżanka bardzo poleca ten:

..:: Jedo - wczytywanie ::.. Jedo Bartatina Plus Classic, ale kupowała TUTAJ

bo to jest 4w1 - spacerówka, gondola, fotelik samochodowy (można zamienić ten z kompletu na Recaro, bo one są najlepsze obecnie ponoć) i stelaż do tego wszystkiego. a jak się dokupi adapter fotelik-wózek, to można fotelik wpinać na stelaż i mieć takie "jeździdło" (;

tylko cena trochę zabójcza 2100 zł.

a druga koleżanka polecała z kolei wózek Cybex Callisto.

Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2014
  6. Gurek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pani.olga Ten wózek Jedo był moim drugim typem. Jest świetny, szczególnie gondola. Świetnie się buja na pasach w zawieszeniu. Większy wybór kolorystyki niż Espiro. Ma tylko jeden minus, że w spacerówce dziecko leci do przodu póki jest mniejsze i lżejsze. Po prostu nie dociąża wózka. Chociaż moja opinie jest sprzed 2 lat, więc może poprawili. Poza tym wózek jak dla mnie świetny. Cena 2 w 1 to ok. 1200 zł. Strasznie drogo to 2100 zł, na pewno można kupić taniej nawet z fotelikiem. Warto szukać w hurtowniach z art. dziecięcymi. U nas w hurtowni było taniej niż najlepsza oferta na allegro.

7. pani.olga

pani.olga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a gdzie kupowałaś? bo może wyprawa do Ciebie będzie bardziej opłacalna niż zakup w tym sklepie (;

8. Gurek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pani.olga oj chyba się nie opłaci. Kupowałam w Bebe Clubie w Szczecinie :) Mają stronę internetową, ale jak kiedyś patrzyłam to mało co tam było w przeciwieństwie do hurtowni. Fakt, że ceny super, bo mój wózek na allegro najtaniej za ok. 1200 a ja kupiłam za 1050 zł. Na foteliki samochodowe też takie ceny mają. Nie wiem jak oni to robią.

9. ola1212

ola1212 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, zastanawiam się nad wózkiem Bebetto Holland, Camarelo Sevilla lub Espiro Modena. Znacie jakieś opinie na ich temat?

10. reklama
  11. Gurek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ola ja mam Espiro Modena fioletowy. Jestem bardzo zadowolona. Cena przystępna.
    Co do wózka:
    PLUSY
    -duża gondola, dosyć wysoko, co jest plusem, bo nie trzeba się schylać do dziecka
    -gondola ma uchwyt do podnoszenia i po zdjęciu z wózka lekko się buja (z tych funkcji nigdy nie korzystałam)
    -duże pompowane koła sprawdziły się z śniegu i w lesie (mój mąż nie jeździ po ścieżkach tylko po krzaczorach), w sklepie też sobie świetnie radzę bez skrętnych kółek
    -pompka do kół w zestawie
    -duży, wytrzymały koszyk na zakupy
    -torba w zestawie (bez szału jeżeli chodzi o design, ale wystarczająca) - w środku przewijak
    -regulowna rączka (ja mam 175 cm, mąż 190cm wzrostu)-mogliśmy chodzić wyprostowani
    -spacerówka z dużą budą dobrze przykrywającą dziecko przy deszczu i wietrze
    -folia przeciwdeszczowa w zestawie - idealna na gondolę, ale na spacerówkę też jakoś zakładałam
    -za ok. 50 zł można dokupić przejściówkę, żeby móc mocować fotelik samochodowy MAxi Cosi Cabriofix - dla mnie to była PODSTAWA, bo przy wypadzie do sklepu nie trzeba było targać gondoli
    -pokrowce można zdjąć do prania

MINUSY
    -materiał płowieje
    -hamulec mógłby troszkę lepiej chodzić, ale może to kwestia nasmarowania, bo czasemi mi się przycina i muszę dwa razy nacisnąć

Tyle przyszło mi do głowy. Używam go 1,5 roku i drugi maluch też będzie nim jeździł. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz.

12. ola1212

ola1212 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję Gurek za obszerną odpowiedź. Już chyba pozostają tylko Espiro i Camarelo do wyboru. O Bebetto czytałam opinię, że głęboki super, ale spacerówka beznadziejna, dziecko zsuwa się na dół.

Poleć forum