reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

michalina_ch

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2013
Postów
1 311
Miasto
Warszawa
ja szukam już wózka takiego powdójnego.... Wiki będzie mieć półtora roku, Młode się urodzi.... przyda się coś podwójnego - wiecie coś na ten temat?
 
reklama
michalina znajomi mieli między córkami dokładnie taką samą różnicę wieku i podwójny wózek bardzo im się przydał. Kupili [h=1]Baby Jogger City Mini GT Double.[/h]Oceniam rewelacyjnie. Po złożeniu zajmuje mniej miejsca niż mój pojedynczy. Jeździ się też bardzo dobrze.
Ja się zastanawiam, czy nam podwójny będzie potrzebny. U nas będzie dokładnie 2 lata różnicy, a już teraz młody nie chce jeździć. Myślałam o platformie montowanej do wózka, a na dłuższe wypady starszy do wózka, a młodsze chusta albo nosidło (w zależności od wieku). Jakie macie doświadczenia? Jak długo wasze dzici korzystały z wózka?

Jeżeli chodzi o pojedyncze wózki to na pewno Emaljunga i Navington wiodą prym, ale są drogie.
My mamy Espiro Modena - koszt ok. 1200 zł (gondola+spacerówka) i jestem bardzo zadowolona. Jakość wykonania na pewno odbiega od tych podanych wyżej, ale wg mnie wystarczająca i 2-3 dzieci spokojnie nim pojeździ. Jedyny minus to materiał, który płowieje od słońca. Poza tym duże pompowane koła, które w lesie i w śniegu radzą sobie rewelacyjnie, duży kosz na zakupy, duża gondola (co jest ważne przy letnich dzieciach, bo w zimie będą już dosyć spore). Można dokupić za ok. 50 zł przejściówkę, żeby zamontować na stelaż fotelik samochodowy Maxi Cosi.
 
dobra, co do wózków, to moja koleżanka bardzo poleca ten:

..:: Jedo - wczytywanie ::.. Jedo Bartatina Plus Classic, ale kupowała TUTAJ

bo to jest 4w1 - spacerówka, gondola, fotelik samochodowy (można zamienić ten z kompletu na Recaro, bo one są najlepsze obecnie ponoć) i stelaż do tego wszystkiego. a jak się dokupi adapter fotelik-wózek, to można fotelik wpinać na stelaż i mieć takie "jeździdło" (;

tylko cena trochę zabójcza 2100 zł.

a druga koleżanka polecała z kolei wózek Cybex Callisto.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pani.olga Ten wózek Jedo był moim drugim typem. Jest świetny, szczególnie gondola. Świetnie się buja na pasach w zawieszeniu. Większy wybór kolorystyki niż Espiro. Ma tylko jeden minus, że w spacerówce dziecko leci do przodu póki jest mniejsze i lżejsze. Po prostu nie dociąża wózka. Chociaż moja opinie jest sprzed 2 lat, więc może poprawili. Poza tym wózek jak dla mnie świetny. Cena 2 w 1 to ok. 1200 zł. Strasznie drogo to 2100 zł, na pewno można kupić taniej nawet z fotelikiem. Warto szukać w hurtowniach z art. dziecięcymi. U nas w hurtowni było taniej niż najlepsza oferta na allegro.
 
pani.olga Ten wózek Jedo był moim drugim typem. Jest świetny, szczególnie gondola. Świetnie się buja na pasach w zawieszeniu. Większy wybór kolorystyki niż Espiro. Ma tylko jeden minus, że w spacerówce dziecko leci do przodu póki jest mniejsze i lżejsze. Po prostu nie dociąża wózka. Chociaż moja opinie jest sprzed 2 lat, więc może poprawili. Poza tym wózek jak dla mnie świetny. Cena 2 w 1 to ok. 1200 zł. Strasznie drogo to 2100 zł, na pewno można kupić taniej nawet z fotelikiem. Warto szukać w hurtowniach z art. dziecięcymi. U nas w hurtowni było taniej niż najlepsza oferta na allegro.

a gdzie kupowałaś? bo może wyprawa do Ciebie będzie bardziej opłacalna niż zakup w tym sklepie (;
 
pani.olga oj chyba się nie opłaci. Kupowałam w Bebe Clubie w Szczecinie :) Mają stronę internetową, ale jak kiedyś patrzyłam to mało co tam było w przeciwieństwie do hurtowni. Fakt, że ceny super, bo mój wózek na allegro najtaniej za ok. 1200 a ja kupiłam za 1050 zł. Na foteliki samochodowe też takie ceny mają. Nie wiem jak oni to robią.
 
Hej, zastanawiam się nad wózkiem Bebetto Holland, Camarelo Sevilla lub Espiro Modena. Znacie jakieś opinie na ich temat?
 
Ola ja mam Espiro Modena fioletowy. Jestem bardzo zadowolona. Cena przystępna.
Co do wózka:
PLUSY
-duża gondola, dosyć wysoko, co jest plusem, bo nie trzeba się schylać do dziecka
-gondola ma uchwyt do podnoszenia i po zdjęciu z wózka lekko się buja (z tych funkcji nigdy nie korzystałam)
-duże pompowane koła sprawdziły się z śniegu i w lesie (mój mąż nie jeździ po ścieżkach tylko po krzaczorach), w sklepie też sobie świetnie radzę bez skrętnych kółek
-pompka do kół w zestawie
-duży, wytrzymały koszyk na zakupy
-torba w zestawie (bez szału jeżeli chodzi o design, ale wystarczająca) - w środku przewijak
-regulowna rączka (ja mam 175 cm, mąż 190cm wzrostu)-mogliśmy chodzić wyprostowani
-spacerówka z dużą budą dobrze przykrywającą dziecko przy deszczu i wietrze
-folia przeciwdeszczowa w zestawie - idealna na gondolę, ale na spacerówkę też jakoś zakładałam
-za ok. 50 zł można dokupić przejściówkę, żeby móc mocować fotelik samochodowy MAxi Cosi Cabriofix - dla mnie to była PODSTAWA, bo przy wypadzie do sklepu nie trzeba było targać gondoli
-pokrowce można zdjąć do prania

MINUSY
-materiał płowieje
-hamulec mógłby troszkę lepiej chodzić, ale może to kwestia nasmarowania, bo czasemi mi się przycina i muszę dwa razy nacisnąć

Tyle przyszło mi do głowy. Używam go 1,5 roku i drugi maluch też będzie nim jeździł. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz.
 
reklama
Dziękuję Gurek za obszerną odpowiedź. Już chyba pozostają tylko Espiro i Camarelo do wyboru. O Bebetto czytałam opinię, że głęboki super, ale spacerówka beznadziejna, dziecko zsuwa się na dół.
 
Do góry