reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózkowy lansik

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
147
Nie wiem, jak Wy ale ja uwielbiam spacery z wózkiem, mam fisia na punkcie wózków, wkładek, śpiworków i dodatków i najchętniej kupiłabym tego milion i co spacer, to w innym. Dla mnie mamusia z wózkiem, to ikona macierzyństwa. Jak jest u Was? Jesteście wózkowe "blachary"?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
dziewczyny, a ja mam takie pytanie. Na fejsbukowych stronach z wózkami czy innymi akcesoriami dla mam pojawiają sie czasem różne konkursy, ze można wygrać wózek czy jakieś inne gadzety. Znacie kogoś kto wygrał? Czy to jest bujda?
 
Moja koleżanka parę razy wygrała jakieś drobne upominki, chyba kosmetyki do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży, myślę, ze to prawdziwe akcje.
Mam pytanie do dziewczyn, które mają kokosowe mateacyki w wózkach? W jaki sposób je pierzecie? Czy w ogóle można?
 
obejrzyj sobie i się przejedź po sklepie chociaż, ja różne porównywałam, ale ten wygrał, bo najlżejszy i zarazem najładniejszy, no i ful dodatków.
Tutis ma żelowe koła?
Urwanie głowy z tymi wózkami, teraz o niczym innym u mnie w domu się nie myśli ani nie rozmawia, no a czasu coraz mniej, w końcu muszę coś wybrać
 
Tutis ma żelowe koła?
Urwanie głowy z tymi wózkami, teraz o niczym innym u mnie w domu się nie myśli ani nie rozmawia, no a czasu coraz mniej, w końcu muszę coś wybrać
tak
osobiście uważam, ze są lepsze niż pompowane, nie martwisz się, ze uchodzi z nich powietrze czy, że łapiesz gumę, nadają się na wertepy jak i równe powierzchnie.
Jak będziesz patzrec w sklepie, to zwróć uwagę czy koła dobrze skręcają i czy nie mają za dużego rozstawu, żeby łatwiej było np. wejść do autobusu.
 
reklama
Do góry