reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

reklama
Pola dzisiaj była gotowa na słoiczek:tak: dostała marchewke z kukurydzą i była bardzo podjarana:-D ze słoizka znikneło 40 ml z czego 30 nie dotarło do buzi:-p;-) pozdrawiam
 
Moja coreczka Liliana ma 3 miesiace i 29 dni,od tygodnia dostaje troszeczke kaszki malinowej raz dziennie i dawalam jej juz rowniez soczek ,jablko-melisa,ale zmieszany pol na pol z woda.
Moja starsza corka ma 6 lat i z nia zaczynalam podobnie,myslalam ze lekarka bedzie miala jakies sprzeciawy a ona mi na to,ze jesli dziecku nic nie ma (zadnej alergii),to nie ma w tym nic zlego:)
 
vena...ja karmie tylko i wylacznie piersia...nie widze narazie potrzeby zeby wprowadzac nowe pokarmy...mysle ze najwczesniej za miesiac moze powoli zaczne cos wprowadzac...tymczasem zbieram probki ktore mi przysylaja :)
no ale widze ze twoj maluch to juz w ciagu dnia je jak duzo wiekszy niemowlak, kaszka, obiadek, deserek.
 
zanim Michał skończył 4 mc (5 tycznia) dostałam z bobovity słoiczek z zupką, deserek w kubeczku jabłkowy, kaszkę bananową i mleko bebiko 2. wczoaj przysłali mi z gerbera książeczkę a dziś z nestle dostałam książeczke plus dwie próbki misioweg ogródka - bananowy i brokułowy a do tego nan 2. nan niestety pujdzie na straty a co do tych misiowych ogródków zobaczymy jutro czy zasmakują. poprzednie próbki okazały się rewelacją u mojego żarłoczka (oprócz bebiko 2) ale po zupce marchewkowej z ryżem dostał wysypki :-( co do jedzonka to mój mały smakosz poza mlekiem oczywiście wcina koło południa 75 ml wody+ kaszka, koło 15 zupka (wszystkie rodzaje nawet szpinak) no i oczywiście koło 18 deserek - szkodzi mu jedynie dynia. w między czasie lubi soczki oprócz malinowego (chodź nie wiem czemu bo to dobre) i herbatki chodź te nie specjalnie mu wchodzą bez odrobiny glukozy. a jak wygląda wasze karmienie dzienne dzieciaczków które skończyły 4 miesiąc:confused:
\

Czy to oby trochę nie za dużo jak na takiego malucha ?ja daje tylko marchewke i to raz dziennie
 
reklama
Do góry