reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Pati26

Mama Marcela i Samuela
Rozwiązania
0
reklama

kathhe

mama 11.2007 i 10.2010
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
No to niezle, nigdy nie warto wierzyc temu co pisza na opakowaniu:dry:
teraz jest mnustwo gotowych dan dla dzieci w sloikach ale ja chyba tez im nie wierze ze "bez konserwantow", moja tesciowa do teraz-swojemu 4ro letniemu synkowi daje "sloiki" , on zadko kiedy je normalny obiad:no:tak jej wygodniej i z reszta on sie juz przyzwczail:no:
chyba warto czesciej robic wlasnorecznie przeciery itd, zawsze wiesz co jesz:)

Pati26

Mama Marcela i Samuela
Rozwiązania
0
chciałam powiedzięć ze Marcelek dostał wczoraj dwie łyżeczki soku z marchewki:-)
ale sie oblizywał,hihi

kawalątek marchewki starłam na tareczce a póżniej przez gazę wycisnęłam soczek:cool2:
teraz będziemy tak codziennie robić;))
oczywiście konsultowałam to z lekarzem;))

mirka.mkm

.....
Miasto
Shanghai
Rozwiązania
0
czyli juz w 3 m-ce mozna cos wprowadzac ....czy tylko u dzieci ktore sa karmione butla czy te z piersi tez mozna ???

kathhe

mama 11.2007 i 10.2010
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
chyba tylko te ktore sa karmione z butli ale nie wiem wiec tez czekam na odp..pati:-)

Lilka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
czyli juz w 3 m-ce mozna cos wprowadzac ....czy tylko u dzieci ktore sa karmione butla czy te z piersi tez mozna ???

tylko u dzieci na butli!!!

dzieciom butelkowym mozna wprowadzac jedzonko kiedy skoncza 3 miechy
Milena jak skonczyla 3 meisiace dostala jednego dnia ugotowanego,zmiksowanego ziemniaczka,na drugi dzien marcheweczke i tak powolutku

piersiowe dzieci musza czekac do 5-ego lub 6-ego miesiaca...nie wiem dokladnie bo ja tak dlugo nie karmilam Milci i nie wiem dokladnie jak to jest

mirka.mkm

.....
Miasto
Shanghai
Rozwiązania
0
lilka tak tez myslalam .... w czwartek ide do pediatry bo z oczkiem malego nie jest dokonca ok
wiec tez sie o to zapytam

wisienkaa1

Listopadowa mama '07
Miasto
Norwich - England
Rozwiązania
0
a moj kochany jak ostatnio jadl tosta z dzemem to wiadomo ze wtedy ma sie slodziutkie, lekko lepkie usta i pocalowal Davidka :-) :-)
ale sie maluch sieszyl i oblizywal, rodochy bylo co nie miara ;))))
teraz zawsze jak jemy to maluch sie na nas patrzy i usmiecha - chyba mu posmakowalo ale nic mu jeszcze nie daje oprocz cyca bo jest za malutki,

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
izis WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM Dzieci urodzone we wrześniu 2005 2642
anne Wprowadzamy nowe pokarmy do diety maluszków:) kiedy i od czego zacząć Dzieci urodzone w lutym 2010 196
R Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu Dzieci urodzone w styczniu 2009 2478
aniam141 Wprowadzamy nowe jedzonko:):) Dzieci urodzone we wrześniu 2008 580
martap22 Wprowadzamy nowe pokarmy Dzieci urodzone w kwietniu 2006 1881
agnes.kol WPROWADZAMY NOWE POKARMY Dzieci urodzone w grudniu 2005 2482
jola.24 Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:) Dzieci urodzone w kwietniu 2011 357
N Podejrzenie nietolerancji laktozy, nowe mleko, zaparcia Potrzebuję porady 3
KasiaKar Ankieta - nowe dziewczyny Stycznióweczki 2021 13
aniaslu Nowe majóweczki 2020 Nowy maj 2020 10909
xBUMx Październik 2017 - nowe mamy Dzieci urodzone w październiku 2017 66
Kate.0oo Nowe nadzieje! - starania 2017/2018 Staramy się 4
A Szukam mam z Poznania nowe miasto ! Poznań 3
Dusia1506 Kiedy wprowadzić nowe jedzonko ? Żywienie 8
Lenelein Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 3
M Agresja - nowe tabu. Warsztaty dla rodziców Warszawa 1
Sernik_ Nowe becikowe 2016 Potrzebuję porady 15
ewusia34 Nowe przedszkole z grupą żłobkową NASZE SZKRABY Białystok 1
pamelcia100 NOWE UBRANKA firmy Blue Seven ATRAKCYJNE CENY!! Zapraszam Ogłoszenia - Warszawa 0
A Skaza białkowa - nowe informacje - przepisy Dzieci urodzone w październiku 2013 3
G Gotowe wypełnialne druki o nowe urlopy macierzyński, rodzicielski i ojcowski Możesz pomóc...zobacz 0
B Nowe avatary w panelu użytkownika :-) Przyszłe mamy 0
K Nowe przedszkole dla dzieci z autyzmem Bydgoszcz Ogłoszenia tylko tutaj 0
Felidae pomysł na NOWE ZASADY RWKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI Przedszkola 11
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
Merlin_ Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-) Archiwum wrzesień 2012 2090
EmilaiKarol Nowe kolory navingtonów Plotki wózkowo - koleżeńskie 5
B nowe sztruksy h&m r. 86 za 29 zł Ogłoszenia - Wrocław 1
Ssabrinaa kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1765
nowe_zycie_wloclawek WŁOCŁAWEK - Szkoła Rodzenia "Nowe Życie" Mamy z różnych miejscowości 1
M Nowe miejsce w sieci dla rodziców i ich pociech Ogłoszenia - Warszawa 0
P Nowe przedszkole w Warszawie dla dzieci z autyzmem!!! Ogłoszenia tylko tutaj 0
E Nowe przedszkole Malowany Konik w Kraków - Mydlniki Ogłoszenia tylko tutaj 0
L powrót po macierzyńskim na nowe stanowisko Porady prawnika 1
B Nowe przedszkole Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 1
Magdzik20 Nowe produkty dla 3 miesięcznego szkraba?? Jedzeniowe ABC 6
A Regulamin - zapraszam przede wszystkim nowe stycznióweczki :) Dzieci urodzone w styczniu 2011 1
kaskax25 Nowe umiejętności naszych dzieci dzieci urodzone w sierpniu' 09 762
B Nowe centrum zabaw dla dzieci bajlandia Przedszkolaki 0
sandra1982 Witamy "nowe" sierpniowe mamy 2006 :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 10
A Nowe smaki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2008 374
Madzia_33 "ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2009 1431
Mamusia Blaneczki Kiedy jest najlepszy czas na nowe lozeczko ??? Roczniaki i dwulatki 2
xTosia Stare i nowe znajome mamuśki :) Mamuśki z Kaffe 8669
Kluliczek Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2009 203
anineczka Nowe umiejętności a gorączka? Zdrowie 5
bedyta nowe zdjęcia na wątku "A JA ROSNę I ROSNę...." Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 95
czarownica Jakie nowe jedzonko zaszkodzilo!! Dzieci urodzone w kwietniu 2006 1
M kilka słów o nas - WITAMY NOWE WRZESNIóWECZKI Dzieci urodzone we wrześniu 2005 23
emih "Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech Dzieci urodzone w listopadzie 2005 758