reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

reklama
Marcel dostał troszkę kapustki do spróbowowania, truskawki też ale nie smakowały ::)

i od kilku dni sama gotuje obiadki dla mojego synka , dzisiaj były pulpety z ryżem i brokuły
 
Powiedzcie mi kochane jak dajecie dzieciom obiadek.
Kartofelek, miesko i np marcheweczka i to wszystko miksujecie czy dajecie wszystko osobno.

Dzis Sandrusia jadla ze mna i dawalam jej po troszeczku mieska i kartofelka ugniecionego z maselkiem.
I tak sie zastanawialam czy mozna juz zawsze tak dawac czy lepiej miksowac ale zostawic kawaleczki zeby nie byla gladka masa.
 
Olaf dziś na obiadek dostał: ziemniak rozgnieciny widelcem, kalafoir tak samo i pulpeta z ryżem (mięsko zmielone, ryż suchy, natka pietruszki, żółtko i ugotowane na parze),
a na kolację zjadł dwie kromki chleba z masłem i 120ml mleka
 
reklama
brawo dla Waszych pociech!!!
u nas chyba koniec rzygania, od 2 dni daję Majce niezmiksowane zupki i je.... ufffffffff
czyli od nowa zaczynam edukację żywieniową :( za tydzień spróbuję dać jej jakiegoś pulpeta
 
Do góry