reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

reklama
hmm ::) nie poszłam do lekarza, mialam iść w tym tygodniu a wygląda na to że jej przeszło...
mysle, ze to moze jakis taki dziwny etap ???
 
Fajnie, że Majeczka już lepiej czuje
Robert, jak narazie, lubi zupki bardzo mocno zmiksowane. Natomiast młodego ziemniaczka (nie zgniecionego)zajada bez problemu nam prosto z talerza :)
 
Groszko no fakt... ::)Łukasz tyez pochłaniacz mały ;D ;D

Łukasz przedwczoraj dostał od babci porcję truskawek poduszonych z biszkoptem. Dzisiaj rano obudził się obsypany... :p

Zapomniałam uprzedzic babcię że truskawek nie powinno się dawać do drugiego roku zycia.... wyrodna matka jestem :-[ :-[ :-[
 
Aniulko truskawki można ostrożnie wprowadzać w 10 miesiącu, rzeczywiście sa mocno alergizujące.
musicie przeczekać, próbować za jakiś czas ( następny rok???)

Marcel dzisiaj dostał kompot truskawkowy i kilka truskawek też ma już zjedzone ::) ::
 
reklama
Aniulka pisze:
Martusia truskawki z kompotu owszem, mozna, ale ze swiezymi według moich informacji (gazetowych) lepiej się wstrzymac do 2 r.ż.

Tez tak wyczytalam, ze w 2 r.z ale truskawki, cukier i smietanka czy jogurt.
Ale taka sama truskaweczke pare szt na dzien to moze nie zaszkodzi.

Moja Sandra zjadla pare i nic jej nie bylo.


gabi22 pisze:
mam pytanko jakie paróweczki dajecie swoim dzioeciakom?

ja ostatni sie zastanawiałm na Morlinkami

Ja kupilam morlinki. Sandrusia bardzo sie nimi zajadala :)
Wiec polecam. Moze Mikolajek tez bedzie zachwycony.


Dziewczyny moje kochane, a jak czesto mozna dawac taka paroweczke ??? ???
Ja wyczytalam, ze jedna na tydzien.
 
Do góry