reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

Majusia jadla wczoraj zupe serowa, poniewaz moja wdl. przepisu Martusi zbojkotowala. A zupka serowa babci chlip, chlip i juz jej nie bylo ;D
 
reklama
Mel Maja tez niby ma skaze, (choc moze juz jej przechodzi )ale na razie odpukac nic jej nie jest, a kupsko przed chwila takie walnela, ze mnie odrzucilo.
Zupa serowa: boczek lub szynke podsmazyc z cebulka i czosnkiem, w miedzyczasie zrobic wywar z kostki rosolowej i podgrzewajac rozpuscic w niej serki topione ( smak wedle uznania), osobiscie polecam hohlanda. Calosc polaczyc i podawc z grzankami, pychota ;D ;D ;D
 
smacznego Koreczku, jestesmy odwazne i lubimy probowac nowych smakolykow. Maja zrobila dwie kupy bez zarzutu, a poza tym "zupki" ja juz znudzily i albo je bojkotuje albo pluje. Oczywiscie, ze wole dawac jej cos zdrowszego, ale od czasu do czasu mala zmiana jak widac nie szkodzi ;D ;D ;D.
Miyu daj znac jak tam Mati i spagetti, mniam, mniam i podaj nam koniecznie przepis :D :D :D
 
reklama
nie mam pewności czy to zupka pomidorowa Parisce nie służy
czy to nowe ząbki, które lada moment przywitamy ::) ::) ::)
 
Do góry