reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

izis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2005
Postów
2 363
Dwa dni temu kupiłam Kubie soczek od piatego miesiaca jabłkowo-marchewkowy
dałam mu dwa razy w buteleczce smakował mu ale bez wiekszych rewelacji mliko narazie the best ;D
teraz poczekam do lutego i zacznę wprowadzać jakieś zupki
bedę musiała ustalic jakis harmonogram co o której i ile ::)
liczę na waszą pomoc ;)
 
reklama
maks juz je prawie wszystko:p ale zaczynal od marchweki, potem jablka, potem zupka jarzynowa i bobofruty
a mleka teraz wcale nie pije :mad:
za to kaszki mleczno ryzowe zjada
 
My podajemy juz marchewke(chociaz dzisiaj slabo nam szlo jej jedzenie)
Soczek jablkowy(piekne kupki po tym robi ;D)
Pudding ryzowy(to cos takiego jak kleik)

A i wspanialomyslny pan doktor przepisal antybiotyk bez zadnego oslonowego lekarstwa :mad:
A ze tutaj sa jogurty juz od 4 m-ca to podamy troszke jogurciku zeby nas zadna grzybica nie wziela ;D
 
tak ale tutaj wszystko jest "na lewa strone" ;D ;D
Jedzenie wprowadzaja juz z koncem 3 miesiaca, herbatek wogole nie znaja(tylko woda). Jak pokazalam pani pielegniarce herbatke z hippa(chociaz tutaj hipp tez jest-ale bez herbatek) to byla w szoku!!
Obiadki od 7 m-ca maja np. Spagetti.lasange,makaron w sosie szpinakowym!!
Tutaj jest zupelnie inny tryb zywienia i sie musze trzymac tego ;)
Choc nie powiem ze niektore produkty boje sie wprowadzac i nie wprowadzam albo bacznie obserwuje Antka ;D
 
ooo ciekawe
opowiadaj jak spotka Was cos nowego z zywieniem

ciekawa sprawa, nie? jak to mówią co kraj to obyczaj
 
reklama
Tak wiem i to mnie troche przeraza bo jak cos nie wiem to dzwonie do mamy(ona to wszystko pamieta ze wzgladu na moja siostre ;D) a pozniej sie lapie za glowe bo u nas nie ma tych produktow co mama w sklepie u siebie widziala :mad: I tak naprawde musze sobie sama radzic albo z pomoca tutejszych kolezanek ;D
 
Do góry