reklama

Wrócić do formy

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez Anik, 11 Październik 2005.

1. Anik

Anik Gość

Dziewczyny - u mnie kończy się okres połogu i zaczynam się za siebie brać. W szpitalu spadło mi 12 kilo w domu nastęne 4. Niestety wciąż mam do zrzucenia 4 kilogramy. Brzuch flakowaty, biodra zbyt zaokrąglone i ramiona jakieś wielgachne. Wpawdzie więzienna dieta matki karmiącej robi swoje ale trzeba temu pomóc. Piszcie jak sobie z tym radzicie - razem wrócimy do formy!
    Póki co mam pytanie - strasznie chce mi sie na basem. Czy karmienie w tym nie przeszkadza???

Pozdr
    a

2. Melanie

Melanie Gość

Poszłam wczoraj z córką na spacer
    między inymi łaziłyśmy sobie po lesie
    i tam poćwiczyłam trochę
    tzn. robiłam wypady w przód idąc z boku wózka,
    muszę Wam powiedzieć, że to jest świetnie ćwiczenie wzmacniajace mięśnie nóg i pośladków
    POLECAM!!
    ...a dzisiaj nie moge chodzić :p ;D

od poniedziałku będę ćwiczyła w domu
    brzuszki oraz mięśnie rąk z hantelkami i mięśnie pośladków oraz nóg :)

3. reklama
  4. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

Ja bym też chętnie poćwiczyła ale po cesarce to jeszcze za wcześnie.... jedyne ćwiczenia jaki wykonuje to taniec z odkurzaczem lub miotłą i jazda na ścierce do podłóg i kurzu ;D ;D ;D ;D No i oczywiście codzienne spacerki ;)

5. aniabania

aniabania Gość

Ja rowniez mialam zamiar wziasc sie za cwiczenia. Przygotowalam sobie nawet harmonogram cwiczen, ale za cholere nie mam na to czasu :( Jak juz dziewczyny spia, to ja biegam po domu, aby go ogarnac. Tak jak Aniulka, mam indywidualny zestaw z miotla, odkurzaczem, a zamiast hantelkow mam Maje i Natalie ;D
    Tak na pozwaznie, to bardzo bym chciala pojsc na silownie (mam 5 minut od domu) zadbac w koncu o siebie, ale jak to zrobic??

6. gabi22

gabi22 Fanka BB :)

czytam wasze posty i chyba to co napisze tutaj nie pasuje

ja bym chciała troszke przytyc
    juz teraz waze mniej niz przed ciaza czyli 44 kilo i niewiem co mam zrobic zeby troszke kiolgramów nałapac

7. Winia

Winia Fanka BB :)

Melani - napisz coś więcej na temat tych wypadów przy wózku. Ja bym chętnie poznała jakiś zestaw skutecznych ćwiczeń na uda i bioderka. W domu ćwiczę już ale może Ty jako profesjonalistka znasz jakieś lepsze ćwiczenia!!!!!

8. Melanie

Melanie Gość

wypady przy wóżku:

czyli idziesz z boku przy wózku (tak , żeby Cię ludzie nie widzieli ;) )
    trzymasz się jedną ręką wóżka a drugą kładziesz na biodrze
    i robisz takie duże kroki - pamiętając, żeby nie dotykać kolanem o ziemię i żeby kolano, któte jest z przodu nie przekraczało lini kostki tej nogi
    czyli stopa dalej niż kolano
    po 20 - 30 króków na każdą noge i to powtarzasz 3-4 razy (czyli 3-4serie)
    przy tym ćwiczeniu przcuje dużo mięśni nóg
    czworogłowe ud, przywodziciele ud i pośladki :D

cholera wczoraj nie poćwiczyłam, może dzisiaj się uda

9. Winia

Dzięki Melani za podpowiedz od dzisiaj będę trenowała....ludzie najwyżej sobie pomyślą, że ja jeszcze w amoku poporodowym jestem ;D ;D ;D

10. reklama
  11. Winia

Ja mam jeszcze 5 do przodu. Ale z obwodu bioder i ud spada ...więc jestem zadowolona, że coś się rusza do przodu...hahah

12. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

Ja juz mam mniej niż przed ciążą 2 kilo i jakoś nie zauważyłam spadku laktacji wcinam żarełko za dwóch, może nawet za trzech ;) ;)

Poleć forum