reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

A

Anik

Gość
Dziewczyny - u mnie kończy się okres połogu i zaczynam się za siebie brać. W szpitalu spadło mi 12 kilo w domu nastęne 4. Niestety wciąż mam do zrzucenia 4 kilogramy. Brzuch flakowaty, biodra zbyt zaokrąglone i ramiona jakieś wielgachne. Wpawdzie więzienna dieta matki karmiącej robi swoje ale trzeba temu pomóc. Piszcie jak sobie z tym radzicie - razem wrócimy do formy!
Póki co mam pytanie - strasznie chce mi sie na basem. Czy karmienie w tym nie przeszkadza???

Pozdr
a
 
reklama
Poszłam wczoraj z córką na spacer
między inymi łaziłyśmy sobie po lesie
i tam poćwiczyłam trochę
tzn. robiłam wypady w przód idąc z boku wózka,
muszę Wam powiedzieć, że to jest świetnie ćwiczenie wzmacniajace mięśnie nóg i pośladków
POLECAM!!
...a dzisiaj nie moge chodzić :p ;D

od poniedziałku będę ćwiczyła w domu
brzuszki oraz mięśnie rąk z hantelkami i mięśnie pośladków oraz nóg :)
 
Ja bym też chętnie poćwiczyła ale po cesarce to jeszcze za wcześnie.... jedyne ćwiczenia jaki wykonuje to taniec z odkurzaczem lub miotłą i jazda na ścierce do podłóg i kurzu ;D ;D ;D ;D No i oczywiście codzienne spacerki ;)
 
Ja rowniez mialam zamiar wziasc sie za cwiczenia. Przygotowalam sobie nawet harmonogram cwiczen, ale za cholere nie mam na to czasu :( Jak juz dziewczyny spia, to ja biegam po domu, aby go ogarnac. Tak jak Aniulka, mam indywidualny zestaw z miotla, odkurzaczem, a zamiast hantelkow mam Maje i Natalie ;D
Tak na pozwaznie, to bardzo bym chciala pojsc na silownie (mam 5 minut od domu) zadbac w koncu o siebie, ale jak to zrobic??
 
czytam wasze posty i chyba to co napisze tutaj nie pasuje

ja bym chciała troszke przytyc
juz teraz waze mniej niz przed ciaza czyli 44 kilo i niewiem co mam zrobic zeby troszke kiolgramów nałapac
 
Melani - napisz coś więcej na temat tych wypadów przy wózku. Ja bym chętnie poznała jakiś zestaw skutecznych ćwiczeń na uda i bioderka. W domu ćwiczę już ale może Ty jako profesjonalistka znasz jakieś lepsze ćwiczenia!!!!!
 
wypady przy wóżku:

czyli idziesz z boku przy wózku (tak , żeby Cię ludzie nie widzieli ;) )
trzymasz się jedną ręką wóżka a drugą kładziesz na biodrze
i robisz takie duże kroki - pamiętając, żeby nie dotykać kolanem o ziemię i żeby kolano, któte jest z przodu nie przekraczało lini kostki tej nogi
czyli stopa dalej niż kolano
po 20 - 30 króków na każdą noge i to powtarzasz 3-4 razy (czyli 3-4serie)
przy tym ćwiczeniu przcuje dużo mięśni nóg
czworogłowe ud, przywodziciele ud i pośladki :D

cholera wczoraj nie poćwiczyłam, może dzisiaj się uda
 
Dzięki Melani za podpowiedz od dzisiaj będę trenowała....ludzie najwyżej sobie pomyślą, że ja jeszcze w amoku poporodowym jestem ;D ;D ;D
 
Ja mam jeszcze 5 do przodu. Ale z obwodu bioder i ud spada ...więc jestem zadowolona, że coś się rusza do przodu...hahah
 
reklama
Do góry