reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

Aniulka może się nie przemęczaj i rób po 1 sztuce dziennie ;D

Anik powiesz jaki kremik dostałaś? Ja idę dopiero 2 listopada na wizyte
 
reklama
Melanie - krem: CONTRACTUBEX
Kociak: bo za dwa miesiące mam zrobic cytologie i jeżeli wszystko będzie ok. zakładamy miedź. Do tego czasu zostaja gumeczki :p
a
 
Hm... mój gin twierdzi że badanie cytologiczne jest zakończeniem opieki ginekologa nad kobietą w ciąży. Poza tym mówił że prze założeniem wkładki powinno się robić cytologię.
 
Melanie 1 to trochę mało ;) Chociaz może faktycznie starczy na początek ;D

Anik ja też mam cotractubex na moja bliznę cesarkową. Super goi blizny. Stosowałam ją też przy Kubie i tak mi się zagoiła blizna że pan doktor cały czas zachwycał sie ze mam taka "pokazową" bliznę. Teraz też widzę że pięknie się goi, chociaż szycie mi się nie podobało jak zdjęłam opatrunek. Ale już jest ok.

A spirali chyba nie dałabym sobie założyć.... jakoś nie wierzę w jej skuteczność :-[
 
reklama
Do góry