reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

reklama
no to już Twój problem ;)

Anik właśnie nie wiem. Od zawsze mam sceptyczne nastawienie do niej, chociaż nigdy nie miałam. Jakoś tak zawsze miałam tabletki i nigdy nie było żadnych problemów> teraz myślę o zastrzyku
 
to już nie chcę zastrzyku. Chociaz podczas karmienia to chyba jedyny sposób.

Wiem że mój lekarz nie zapisuje zastrzyku kobietom które nie karmią. Ponoć przy karmieniu jest skuteczny ale o szczególłach dowiem się jak do niego pójdę.

Ja nie mogę sobie pozwolić na powiedzenie " to trudno" Mam już dwójkę dzieci i więcej nie chcę
 
Mój gin powiedział, że karmienie piersia daje 80 proc. zabezpieczenia - jak dodasz zastrzyk to pewnie masz 100 procent pewności że nic ci sie nie przytrafi ;) Ale przecież wiecznie karmic nie będziesz.
a
 
reklama
Do góry