reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

Teraz mam pokarmu ze mogłabym dwójkę dzieci karmić.

Kociak mi sie też zastoje robiły i nawaly takie miałam, ze z bólu płakałam i brodawki pogryzione i ponadrywane też miałam. Ale sie uparłam, ze dam radę i dalam radę i jestem z siebie dumna bo wszystkie dziewczyny które urodziły takie duże dzieci mogą to potwierdzić że nie jest prosto nakarmić takiego ponad 4 kilowego klopsika zaraz po porodzie, kiedy piersi nie nadążają jeszcze z produkcją. Potem to się normuje ale początrki są bardzo trudne.
 
reklama
Dokładnie - nie jest łatwo wykarmic dużego obżarciucha - ja przez pierwsze tygodnie nazywałam go odkurzaczem, bo wciągał na okrągło i strasznie łapczywie. Teraz sie unormowało. Pokarmu mam w sam raz. Już nawet mi nie kapie, ale mały nie wydaje się głodny.

A jak jest z tymi plastrami? Z nimi to chyba feler bo drogie. Wkładka to jednorazowy wydatek.
a
 
dzisiaj nie poćwiczyłam :p
ale jeszcze się dzień nie skończył ;)

dobra dobra
bądźmy realistkami - dzisiaj już nie poćwiczę
...ciekawe kto będzie naszym krajowym prezesem ::) popatrze dzisiaj w telewizor
 
reklama
Do góry