reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

U nas w parafii mozna. Wyslalam mame na rozmowe i uzyskalismy zgode proboszcza. ;D O dziwo, nawet za bardzo nie sapal, ze zyjemy bez slubu ;D
Jak juz wezmiemy ten slub to bede zadowolona. Mielismy juz ustalona date na 25 czerwca, wszystko przygotowane, ale polozna zakazala mi wyjazdu dla dobra dzieci. Wszystko wiec odwolywalismy na szybko ::) Mam nadzieje, ze teraz sie uda ;D
 
reklama
Aniabania trzymam kciuki, na pewno sie uda.

Anik ja prawdopodobnie bede chrzciła za tydzień lub dwa. A czekamy dlatego, że chrzestny jest za granicą i dopiero 2 przylatuje do Polski. No i czekamy tylko ze względu na niego. gdyby był na miejscu, juz byłoby po chrzcinach. ;)

A swoją drogą nie znoszę takich imprez :mad: :mad: :p :p :p :p
 
Ale 25 czerwca tego roku - tak??, bo nie rozumiem. Że lot mógłby zaszkodzic ciąży?
Ja w ciąży leciałam 3 razy - no ale to nie była ciąża mnoga  ;)
a
 
Anik- pewnie że nie za wcześnie, jak masz chęć to czemu nie teraz. Ja po prostu nie miałabym siły wyprawiać teraz imprezy, gotować, sprzątać itp itd. Ale jeżeli u Ciebie w większości mama pomoże to też bym już chrzciła. Póki by się nie rozmyśliła ;)
Wypędź diabełka z Filipka  ;)
 
Ja też nie przepadam za takimi imprezami - po prostu chcę to już mieć z głowy.
Aj, przeraża mnie ta ilośc ludzi, te zarazki, boję się że Filip będzie skołowany.
No ale może czort wyjdzie z małego i będzie już zupełnie idealnie. >:D
a
 
Anik, ja tez lecialam do Polski, ale bylo to we wczesnym stadium ciazy. Natomiast uslyszalam od poloznej, ze wylot w czerwcu nie wchodzi w gre i mam na dupce siedziec. Tak wiec siedzialam na pupie, a termin nam minal, a mialo to byc dzien przed moimi urodzinami, idealna data :(
 
a my bedziemy chrzcic chyba 19 listopada i tesciowa chce wyprawic imprez u siebie wiec czemu nie :) :) :) :) damy szanse sie wykazac ;) ;) ;) ;)
 
my dzisiaj załatwiliśmy chrzciny na 2 święto
też dlatego, że chrzestni posiani po świecie
i zjadą się na święta.

A impreze zrobimy w lokalu, bo ja sie nie piszę na gospodynię :p
tak jak Anik i Aniulka - zajebiście lubie takie imprezy :p
małe obiadki po kawce i sio do domu
 
reklama
A my robimy w sobotę żeby bez obiadu się obyło. Kawa i potem kolacja i po sprawie. ;)


Dzisiaj zrobiłam 100 brzuszków. 50 na mięśnie gładkie( dobrze mówię?) i po 25 na skośne brzuszka z prawej i lewej strony. ;D ;D ;D
Na pierwszy raz starczy bo się boje o moja bliznę na brzuchu :)
 
Do góry