reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

Są tu jakieś mamy mieszkające na Psim Polu? Znacie jakieś fajne klubiki/zajęcia dla dzieci w naszej okolicy?

Nie mamy samochodu, nie możemy jeździć na drugi koniec miasta, a tu u nas zbyt dużego wyboru chyba nie ma? Tak mi się przynajmniej wydaje.

Od siebie polecam Socatots, zajęcia z piłki nożnej dla dzieci powyżej 6 miesięcy:
HEJO SOCATOTS ! | Socatots Polska
Otworzyli niedawno lokalizację na Brucknera, w "żegludze", przy czym tu akurat dla dzieci 2-5 lat (dla niemowlaków jest w innych częściach miasta). Córce się podoba, mi też. Plusem jest też dobry kontakt i możliwość odbycia darmowych zajęć próbnych.

A może coś jeszcze fajnego tu się dzieje? Taka zapomniana ta nasza dzielnica... No, piszcie!
 
reklama
Są tu jakieś mamy mieszkające na Psim Polu? Znacie jakieś fajne klubiki/zajęcia dla dzieci w naszej okolicy?

Nie mamy samochodu, nie możemy jeździć na drugi koniec miasta, a tu u nas zbyt dużego wyboru chyba nie ma? Tak mi się przynajmniej wydaje.

Od siebie polecam Socatots, zajęcia z piłki nożnej dla dzieci powyżej 6 miesięcy:
HEJO SOCATOTS ! | Socatots Polska
Otworzyli niedawno lokalizację na Brucknera, w "żegludze", przy czym tu akurat dla dzieci 2-5 lat (dla niemowlaków jest w innych częściach miasta). Córce się podoba, mi też. Plusem jest też dobry kontakt i możliwość odbycia darmowych zajęć próbnych.

A może coś jeszcze fajnego tu się dzieje? Taka zapomniana ta nasza dzielnica... No, piszcie!

fajne, szkoda ze wcześniej na to nie trafiłam :-)
 
a ja mam pytanko: czy któraś z was orientuje się gdzie we wro można iść na basen z niemowlaczkiem?

zajęcia dla niemowląt mają również na chełmońskiego - to jest basen akademi rolniczej, bardzo przyjazny ma duuży basen olimpijski i on jest chlorowany i taki mniejszy i płytszy dla dzieci z podwyzszoną temperaturą no i co najważniejsze ten mały jest ozonowany :)
 
reklama
Do góry