reklama

Wrocław i okolice - wycieczki z dziećmi

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez giza, 17 Maj 2010.

1. giza

giza kwiecień 05/luty 08

Witam,
    szukam ciekawego miejsca w okoliach Wrocławia, do którego można pojechać z dziećmi. Czy w tej okolicy jest np. park z dinozaurami? Albo jakieś miejsce, gdzie dzieciaki mogą się wybiegać ale i zobaczyć coś ciekawego? Może jakiś park przyrodniczy? Przeszukałam różne fora, pogooglałam, ale nic ciekawego nie znalazłam. Chciałabym gdzieś zabrać dzieciaki z okazji dnia dziecka. Może ktoś z Was poleci cel ciekawej wycieczki?
    Pozdrawiam
    Giza

2. Felidae

Felidae Mama_Misia

Hej niby na kiełczowie jest sielska zagroda.
    ale oprócz nazwy podobno nie ma tam nic sielskiego :-)
    z opinii na różnych forach wnioskuję, że największa wada to ceny i marne jedzenie. Więc można zrobić tak, żeby wybrać się z suchym prowiantem...ale nie wiem...
    na stronie o cenach nic nie ma :/ Sielska Zagroda

3. reklama
  4. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Dokładnie ceny są nie sielskie;(a może w centrach handlowych będą coś organizować;)

5. giza

giza kwiecień 05/luty 08

6. Felidae

Felidae Mama_Misia

wa radiu słyszałam coś o rocznicy samorządu wrocławia i ma być duzo atrakcji z tego tytułu. zwiedzanie Zoo ( niedostępnych zwykle jego części, ogrody katedralne, lotnisko. http://www.wroclaw.pl/m3375/p134119.aspx
    o Adrenalina park opowiadała mi koleżanka z kątów ze tam są takie szybkie kolejki albo zamykają Cie w takie dużęj bańce i spuszczają zgórki, chyba raczej dla większych dzieci

Ostatnia edycja: 19 Maj 2010
  7. Felidae

Felidae Mama_Misia

8. anielap

anielap Czerwcowa mamusia 2007

9. Felidae

Felidae Mama_Misia

fajnie wygląda :-)

10. reklama
  11. anielap

anielap Czerwcowa mamusia 2007

12. madzia6485

madzia6485 Fanka BB :)

Adrenalina Park to świetna sprawa, byłam tam w zeszłym roku z moją córą, ceny fakt nie są niskie (mi się udało załapać z wycieczką allegrowiczów i płaciłam tylko 40 zł) ale wrażenia nie do opisania, córa długo pamiętała dzień w Adrenalinie Parku:)

Poleć forum