reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Kuma musisz zabrać: koszulkę do rodzenia, najlepiej jakiegoś większego tiszerta, kosmetyki dla siebie, koszule do karmienia, papucie i klapki pod prysznic, wkładki te bella czy inne, podkłądy na łóżko możesz zabra c swoje, bo tak to dostaniesz worek na śmieci i na to pół prześcieradła, majtki najlepiej wielorazowe 2szt, ja miałam te jednorazowe i mnie dr opier... bo one nie przepuszczają powietrza i wszystko się tam kisi, maść na obolałe brodawki, sztućce i kubek, papier toaletowy w razie czego bo tam jest, i Tobie to wystarczy, a dla dziecka weź kilka pampersów, pajacyki ze 3szt, do mycia nic brać nie musisz bo one tam szybko pod kranem myją w pon śr i pt tylko, i tak naprawdę nic więcej nie potrzeba
aaa i pamiętaj - tam jest mega gorąco
 
reklama
o, to nie myją codziennie dzidziusiów? hmm... ja rodziłam w lipcu w największe upały i szczerze mówiąc gdyby codziennie nie myli dzieciaczków, to by się one zakisiły chyba. Pewnie od szpitala zależy.
A co do porodu, który błyskawicznie nie przebiega za pierwszym razem - rzeczywiście z reguły nie ;] ale trzeba mieć na to poprawkę. Ja np. bóli porodowych nie miałam i trafiłam do szpitala tylko dzięki temu, że miałam tego dnia wizytę u ginekologa. Rozwarcie postępowało bardzo szybko i gdyby nie ta wizyta, to chyba bym w domu rodziła ;/ bo skurcze nie pojawiły się do ostatniego momentu, szybko je wywołali, jak już byłam przy samej 10tce rozwarcia. Urodziłam błyskawicznie.
 
NA kamieńskiego zalecają myć co drugi dzień, szwagierka tak cały czsa młodego myła jak wyszła, ja sobie tego nie wyobrażam bo u nas te kąpiele były zbawieniem , na kolki
 
Na Dyrekcyjnej jak leżałam to myli codziennie. Jak wróciłam do domu to właśnie pediatra zaleciła co drugi dzień kąpiel i tak się przyjęło.
 
Dziwczyny nie wiem czy ogladałyscie moż dzisiaj ddtvn? Było o pierwszysch w Polsce porodach z gazem rozweselajacym, które odbywaja się we Wrocławiu, niestety nie dosłyszałam w którym to szpitalu. Oglądał ktoś może? Ciekawa jestem działania tego gazu. Oglądając na vod serial dokumentalny "cud narodzin" który kręcony jest w Anglii i tam pacjętki dostają gaz rozweselajacy, to odnosze wrażenie, że poza tym, że mocno są odurzone, to chyba średnio to pomaga, a zachowują się przy tym dośc dziwnie..
 
Dziwczyny nie wiem czy ogladałyscie moż dzisiaj ddtvn? Było o pierwszysch w Polsce porodach z gazem rozweselajacym, które odbywaja się we Wrocławiu, niestety nie dosłyszałam w którym to szpitalu. Oglądał ktoś może? Ciekawa jestem działania tego gazu. Oglądając na vod serial dokumentalny "cud narodzin" który kręcony jest w Anglii i tam pacjętki dostają gaz rozweselajacy, to odnosze wrażenie, że poza tym, że mocno są odurzone, to chyba średnio to pomaga, a zachowują się przy tym dośc dziwnie..

też to widziałam dzisiaj, mowa była o Kamieńskiego tutaj można jeszcze raz obejrzeć jak o tym mówili
Porody na gazie - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN
 
reklama
no jak Malinowski to szpital na Kamieńskiego :-) no i znacie nazwisko drugiej położnej :-) Jóźwiak :-) może też można sie z nią umówić na poród :-)
Hermionka , nie powiedzieli bo jak rodziłaś to jeszcze tego nie było :-) to nowość ostatnich dni :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry