reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Wrocławskie brzuchatki

polola

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej, wita się mieszkanka Popowic. :)
jak dużo jest Nas z Wrocławia?
Pisać, pisać ! :)

reklama

MadalenaWedel

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Tak u mnie pierwsza ciąża w dodatku z zaskoczenia, bo brałam tabletki antykoncepcyjne, ale bardzo się cieszymy, choć w planach było dopiero za rok

polola

Rozwiązania
0
Tak u mnie pierwsza ciąża w dodatku z zaskoczenia, bo brałam tabletki antykoncepcyjne, ale bardzo się cieszymy, choć w planach było dopiero za rok
Naprawdę? Czytałam, że jest jakiś nikły procent na zajście przy tabletkach,ale wydawało mi się ,że przy odpowiedzialnym stosowaniu raczej nie ma na to szans.

MadalenaWedel

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Niby miałam jakaś biegunkę w międzyczasie, ale nie była w trakcie teoretycznych plodnych ani nic (może mimo to wchłanialność była mniejsza?) ale też miałam spore wahania hormonów tarczycy, więc może wszystko na raz się zebrało, nie mam pojęcia na pewno nic nie pominęłam i miałam nastawiony budzik żeby nie zapomnieć więc zawsze o tej samej porze też się zastanawialiśmy jak to możliwe i ja się na początku wkurzyłam i jak się dowiedziałam to płakałam natomiast mój facet ucieszył się od samego początku i od tej pory przeżywa drugą młodość i cały w skowronkach lata

W każdym razie będzie maleństwo a jutro mam prenatanle i mam nadzieję się dowiedzieć czy będzie syn czy córa

polola

Rozwiązania
0
Niby miałam jakaś biegunkę w międzyczasie, ale nie była w trakcie teoretycznych plodnych ani nic (może mimo to wchłanialność była mniejsza?) ale też miałam spore wahania hormonów tarczycy, więc może wszystko na raz się zebrało, nie mam pojęcia na pewno nic nie pominęłam i miałam nastawiony budzik żeby nie zapomnieć więc zawsze o tej samej porze też się zastanawialiśmy jak to możliwe i ja się na początku wkurzyłam i jak się dowiedziałam to płakałam natomiast mój facet ucieszył się od samego początku i od tej pory przeżywa drugą młodość i cały w skowronkach lata

W każdym razie będzie maleństwo a jutro mam prenatanle i mam nadzieję się dowiedzieć czy będzie syn czy córa
Najwidoczniej los tak chciał
Gdzie robisz prenatalne? Ciekawe czy bobo da się podglądnąć. Ja pamiętam na swoim prenatalnym,że się pupą do nas odwrócił i nic nie zobaczyliśmy

reklama

MadalenaWedel

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Robię w medpoint na trawowej no właśnie jak byłam w piątek na wizycie to ginekolog chciał podglądnąć już a że spało na brzuszku to nie było nic widać więc obudził żeby się przekręciło to się zaczęło mocno wierzgać i też się pupą odwróciło ale mam nadzieję że dzisiaj się uda na pewno się pochwalę

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry