reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wróżba do końca sierpnia.

dziekuje larvunia :) dam znać jak sie sprawa rozwiąże :) od poniedziałku nabierze tempa i zobaczymy czy bedzie efekt
 
reklama
chcialem sie dowiedziec czy do sierpnia albo chociaz wrzesnia znajdziemy nowe mieszkanie ? niedlugo nam sie powiekszy rodzina i niestety trzeba zmienic mieszkanie :)
 
mam jeszcze jedno pytanie jesli mozna wlasnie co do ciazy nie powiedzielismy jeszcze nikomu ze spodziewamy sie kolejnego dziecka obawiam sie troszke reakcji :-(ale do konca lipca licze ze sie odwaze i powiem :) i czy karty mowia jak rodzina zareaguje ? bo na drugie dziecko zareagowali w miare ale niestety nie kazdy;/ a juz widze co powiedza teraz;/
 
majusz a doczytałaś co pisałam na początku?
Nie wróżę ciężarnym, przykro mi.

Bez kart mogę Ci tylko powiedzieć od siebie żebyś się nie przejmowała innymi, co ludzie powiedzą...inni.
Ważna jesteś Ty i Twoja rodzina. Ciesz się z tego co daje Ci życie :tak: i myśl pozytywnie. Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Nie daj się innym, bądź sobą i ciesz się z tego kim jesteś i co masz :tak:
Pozdrawiam ciepło :*
 
Lista osób:
- Yolanta
- anussia201
- Karenka
- ironia
- Maja (WP)
- olena119 (WP)

Czekam na Wasze weryfikacje z końcem sierpnia najpóźniej z początkiem września.
To dla mnie BARDZO WAŻNE, proszę pamiętajcie
yes2.gif

Zapraszam jeszcze osoby chętne.
 
Witam :)
Czy najbliższa wizyta we Wrocławiu przyniesie dobre wiadomości?
Czy poradzę sobie z dręczącym mnie problemem finansowym do końca sierpnia?

Jeśli oczywiście mogę zadać 2 pyt. jeśli nie, to pierwsze ważniejsze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy moge pania prosic o wrozbe dla mojego wuja dzis byla za niego msza sw bo w srode ma druga operacje guza mózgu. pierwsza mial w kaliszu ale wuja nie moze miec wycietego calego guza bo ma go na obu półkulach przez sam srodek i przechodzi wszystko przez niego i to jest zbyt ryzykowne no i teraz w srode ma operacje w krakowie i czy wszystko bedzie dobrze ? jego data urodzenia to 2 .12.61 r
 
Do góry