reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wróżba do końca sierpnia.

daria0607 bardzo Cię przepraszam i wiem że ciężarnym się nie odmawia, ale ja nie wróżę ciężarnym. Nie mogę.
Dużo zdrówka życzę dla wuja! W ramach tego, że kart położyć nie mogę zapalę świecę za wuja. Wstawię się za nim do GÓRY. Pogadam ze swoim Anielistym (tak tak rozmawiam ze sowim Stróżem) poproszę o wsparcie dla niego i pomyślną operację. Ale pamiętaj co ma być to będzie. Jeżeli musi odejść i będzie tego chciał to odejdzie i my nic nie zrobimy, tak ma zapisane w swojej drodze życia. Nie chcę tutaj farmazonów pisać i tak może nie chcesz tego.... Ale wstawię się za wujem. Co ma być to będzie ale wierzyć trzeba że będzie dobrze! I tego się trzymajmy! Jeśli wujek chce żyć i by wszystko było ok to tak będzie. Dziękuję za jego datę będzie łątwiej go namierzyć :tak: O której ma tę operację może wiesz?? Bo chcę działać od rana, ale świeczki nie dam rady cały dzień w środę palić. Daj znać jak chcesz pomocy mojej w ten sposób. To działa!
 
reklama
Witam :)
Czy najbliższa wizyta we Wrocławiu przyniesie dobre wiadomości?
Czy poradzę sobie z dręczącym mnie problemem finansowym do końca sierpnia?

Jeśli oczywiście mogę zadać 2 pyt. jeśli nie, to pierwsze ważniejsze :)

ogóln.syt.+ co na plus + co na minus + realizacja + wynik
Card44.jpg Card45.jpg Card26.jpg Card36.jpg Card04.jpg

Teraz widać w głowie zawirowanie, ciężkie myśli, jakieś problemy. Na plus jest iskra nadziei na coś. na minus coś w rodzinie, fałszywość może? W realizacji dopasowywanie się do otoczenia. W wyniku koloryzowanie tego co jest, wyolbrzymianie nawet. Nie wiem czego się to tyczy ta wizyta, ale widać jakieś krętactwa w sprawie, nie szczerości nawet. Dopasowywanie się takie do tego co ktoś chce usłyszeć czy zrobić. Stawianie czegoś na pokaz. No nie wiem czy to Cię satysfakcjonuje, ale tak mi wyszło. Czy to będą dobre wiadomości? Możliwe że tak, ale tylko dla tego bo ktoś tego chce...chce to usłyszeć. Pozdrawiam i pamiętaj że to tylko karty a nei wyrocznia i sami jesteśmy panami swojego losu.
 

Załączniki

  • Card44.jpg
    Card44.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 123
  • Card45.jpg
    Card45.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 129
  • Card26.jpg
    Card26.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 124
  • Card36.jpg
    Card36.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 140
  • Card04.jpg
    Card04.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 122
Czy poradzę sobie z dręczącym mnie problemem finansowym do końca sierpnia?

Muszę osobno w wątku, bo mi nie chcą się wklejać karty do 10 tylko sztuk ;-)Więc masz osobno...


ogóln.syt. + co na plus + co na minus + realizacja + wynik
Card28.jpg Card29.jpg Card05.jpg Card13.jpg Card19.jpg

Widać, że emocjonalnie do tego tematu podchodzisz. Na plus że dbasz o wszystko dobrze, masz pomysły i dopinasz wszystko na ostatni guzik. Na minus brak możliwości ku lepszym pieniążkom. Coś pod górkę masz. W realizacji karta błogosławieństwa, więc los będzie łaskawy dla Cibie, choć nie mówię że będzie lekko. Zregenerujesz siły, coś się ruszy do przodu, werwa do działań będzie. Poradzisz sobie.
 

Załączniki

  • Card28.jpg
    Card28.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 119
  • Card29.jpg
    Card29.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 119
  • Card05.jpg
    Card05.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 124
  • Card13.jpg
    Card13.jpg
    4,9 KB · Wyświetleń: 122
  • Card19.jpg
    Card19.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 125
idę wróżyć teraz dla lliluu na WP
a to aktualna lista:

- Yolanta
- anussia201
- Karenka
- ironia
- Maja (WP)
- olena119 (WP)
- agoosiaaa21
- lliluu (WP)

Czekam na Wasze weryfikacje z końcem sierpnia najpóźniej z początkiem września.
To dla mnie BARDZO WAŻNE, proszę pamiętajcie
yes2.gif

Zapraszam jeszcze osoby chętne.
 
daria0607 bardzo Cię przepraszam i wiem że ciężarnym się nie odmawia, ale ja nie wróżę ciężarnym. Nie mogę.
Dużo zdrówka życzę dla wuja! W ramach tego, że kart położyć nie mogę zapalę świecę za wuja. Wstawię się za nim do GÓRY. Pogadam ze swoim Anielistym (tak tak rozmawiam ze sowim Stróżem) poproszę o wsparcie dla niego i pomyślną operację. Ale pamiętaj co ma być to będzie. Jeżeli musi odejść i będzie tego chciał to odejdzie i my nic nie zrobimy, tak ma zapisane w swojej drodze życia. Nie chcę tutaj farmazonów pisać i tak może nie chcesz tego.... Ale wstawię się za wujem. Co ma być to będzie ale wierzyć trzeba że będzie dobrze! I tego się trzymajmy! Jeśli wujek chce żyć i by wszystko było ok to tak będzie. Dziękuję za jego datę będzie łątwiej go namierzyć :tak: O której ma tę operację może wiesz?? Bo chcę działać od rana, ale świeczki nie dam rady cały dzień w środę palić. Daj znać jak chcesz pomocy mojej w ten sposób. To działa!

a nawet zapomnialam o tym ze jestem w ciazy a czytalam na poczatku co pisałaś :)
wiesz nie wiem wlasnie o ktorej ma operacje bo ja mieszkam w niemczech i tyle co sie dowiem od cioci przez telefon to tyle wiem ;/ jak mial pierwsza operacje to bylam w polsce i jezdzilam do niego to wiecej wiedzialam niz teraz ;/ ale jednak sie zawsze martwie to moj chrzestny;/
 
Czy do końca sierpnia otworzę swój wymarzony sklep?

Ogóln.syt.+ co na plus + co na minus + realizacja + wynik x 3
Card71.jpg Card15.jpg Card47.jpg Card30.jpg Card20.jpg + Card14.jpg Card37.jpg Card51.jpg

Teraz są jakieś konsultacje, układanie, dogadywanie się, dopinanie na ostatni guzik. Na plus widać że poważnie do tego się przymierzasz, działasz. Jest ruch. Na minus wychodzi słabnąca siła, przygaszenie lekkie, może i odejście czasem od tematu. W realizacji jakieś krętactwa mogą być. Ryzykowanie też wychodzi... W sumie sprawy szybko mogą iść do przodu jak będziesz tego chcieć, jeśłi złapiesz tego bakcyla i zaczniesz działać to szybko dalej może to iść. Tak otworzysz do końca sierpnia swój sklep, tylko trzeba działać.


Pamiętaj że karty to nie wyrocznia a ja nadal się ich uczę.
Czekam na weryfikację z początkiem września.
Pozdrawiam
PS. jaki to sklep?? Z ciekawości pytam... ze świecidełkami jakimiś, biżuterią?? Czy czymś dla par, ślubu może??



Aktualna lista:

- Yolanta
- anussia201
- Karenka
- ironia
- Maja (WP)
- olena119 (WP)
- agoosiaaa21
- lliluu (WP)
- monika1914
 

Załączniki

  • Card71.jpg
    Card71.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 123
  • Card15.jpg
    Card15.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 116
  • Card47.jpg
    Card47.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 119
  • Card30.jpg
    Card30.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 115
  • Card20.jpg
    Card20.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 124
  • Card14.jpg
    Card14.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 113
  • Card37.jpg
    Card37.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 119
  • Card51.jpg
    Card51.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Sklepik ma byc z materiałami ale takimi typowo dla dzieci + wszyskie wykończenia. Sama troche szyje i nie mogłam znalesc czegos fajnego na uszycie poduszki czy maskotki dla mojej córy a, że jestem aktualnie na urlopie wychowawczym to pomyslałam czemu nie spróbowac. Zawsze marzyłam o czyms własnym, do pracy w której obecnie jestem zatrudniona nie wróce na pewno po wychowawczym. W sumie to faktycznie na chwile obecno szukam, kalkuluję, nawiazuję kontakty z hurtownikami, szukam lokalu także jeszcze troche pracy przedemna. Na pewno dam znac pod koniec sierpnia czy się udało ale mam nadzieję, że wszystko będzie po mojej mysli:)
 
Do góry