reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wróżba do końca sierpnia.

reklama
Megi17 to jest wróżba do końca sierpnia :*** ale położę Ci karty, w ramach koleżeństwa ;-)

Aktualna lista:

- Yolanta - sprawdziło się
- anussia201
- Karenka
- ironia - nie sprawdziło się
- Maja (WP)
- olena119 (WP)
- agoosiaaa21
- lliluu (WP)
- monika1914
- LILIann (WP) - sprawdziło się
- burgund
 
A ja zrozumiałam że kładziesz do końca sierpnia karty to mówię sobie zdążyłam a ty miałaś na mysli że wróżysz na sierpień a nie wrzesień. Jeśli to problem to oki nie było pytania Aniu;) nie fatyguj się kochana;-)
 
A ja mam takie pytanie odnośnie finansów w miesiącu wrześniu, czy ciężko będzie i czy nadal dzieci będa zdrowe. Dziękuję


finanse we wrześniu u megi17
37 małżeństwo + 3 flirt + 50 zegar
Card37.jpg Card03.jpg Card50.jpg

megi17 mam wrażenie, że może umowę jakąś podpiszecie??
Nie wiem jak Wy tam pracujecie, Ty chyba nie... Ale widać tj umowę nową.
Z tym, że na efekty, na poprawę trzeba będzie poczekać cierpliwie. Na pewno we wrześniu nie będzie ich jeszcze widać. Nie będzie najgorzej, ale poprawy nie widać.
ALBO mam drugą wersję... Wspieranie męża i czekanie razem na lepszy czas, niestety we wrześniu nie widac poprawy.

czy nadal dzieci będa zdrowe.

Megi17 na zdrowiu się za bardzo nie znam, ale spróbuję.

Ogólnie+ co na plus+ co a minus+ realizacja + wynik
Card10.jpg Card32.jpg Card27.jpg Card24.jpg Card11.jpg

Ogólnie będzie wszystko współgrało. Jak je poprowadzisz tak będzie. Chorób nie widzę. Ewentualnie uważajcie na słodycze, na zmulenie od słodyczy, ograniczajcie. Za dużo słodkiego może być.
Pogodne zdrowe dzieci mi się pokazują, pełne zabawy i werwy :-)


Pamiętaj megi17, że karty to nie wyrocznia i mogę się mylić :***
Wszystkiego dobrego i niech sie spełnia to co najlepsze dla Was :tak:
 

Załączniki

  • Card37.jpg
    Card37.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 195
  • Card03.jpg
    Card03.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 189
  • Card50.jpg
    Card50.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 191
  • Card10.jpg
    Card10.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 202
  • Card32.jpg
    Card32.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 188
  • Card27.jpg
    Card27.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 189
  • Card24.jpg
    Card24.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 184
  • Card11.jpg
    Card11.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 188
PR widzisz, nie mam weryfikacji pełnych za sierpień.... a muszę je mieć.
Z ramach koleżeństwa napisz na FB pytanie i datę ur to Ci sprawdzę wieczorem :*
 
eZoja a więc jeśli chodzi o wrzesień to powiem ci że wszystko się sprawdziło, tak jak napisałaś we wszystkim. Coś w tym musi być:tak: Zdrowie dzieci, podpisanie umowy no nie wiem sama czy wierzyć w te karty heh no ale czemu mnie się akurat wsio sprawdziło?! Dzięki
 
reklama
Do góry