reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wróżba do końca sierpnia.

daia0607 świeczka płonie, prośba poszła do kogo trzeba. Nie martw się, będzie DOBRZE!
monika1914 powodzenia w takim razie życzę :*** Ja też szyję czasem, kiedyś częściej. Tutaj moje wypociny Szyciaki (na pierwszych postach maskotki dla dzieci szyłam-od tego zaczynałam ) Fajna sprawa, działaj :tak:
 
reklama
dzwonila mama do cioci i sie okazalo ze przeniesli wujowi operacje na czwartek i dopiero w piatek bedzie wiadomo co i jak :) ale z gory dziekuje :)
 
Witam! Mam pytanie: czy kupię upatrzony już dom do końca sierpnia ? Pozdrawiam

Ogólna syt.+ co na plus + co na minus + realizacja + wynik x1
Card74.jpgCard37.jpgCard47.jpgCard71.jpgCard13.jpg + Card01.jpg

Jesteś na etapie informacji, załatwiania czegoś może urzędowego. Na plus wychodzi wspólne dobro Twoje, rodzina, małżeństwo się pokazało... coś wspólnego dla rodziny. Na minus zmęczenie może, znudzenie się już... Mogą zaistnieć drobne problemy, jakieś upewnianie się będzie, chwilowe opóźnienia... Nadejdzie też jakaś inspiracja, natchnienie, werwa do działań. Karta ostatnia młodzieńczość mówi o czymś nowym, świeżym, nowe spotkania, znajomości... nie ma tu nic o kupnie hmmm.... Trudno mi odpowiedzieć, ale napiszę że tak uda się.

Pozdrawiam i proszę pamiętaj że karty to nei wyrocznia i sami jesteśmy panami swojego losu a ja nadal uczę się tych kart.


Aktualna lista:

- Yolanta
- anussia201
- Karenka
- ironia
- Maja (WP)
- olena119 (WP)
- agoosiaaa21
- lliluu (WP)
- monika1914
- LILIann (WP)
- burgund
 

Załączniki

  • Card74.jpg
    Card74.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 220
  • Card37.jpg
    Card37.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 228
  • Card47.jpg
    Card47.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 212
  • Card71.jpg
    Card71.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 213
  • Card13.jpg
    Card13.jpg
    4,9 KB · Wyświetleń: 216
  • Card01.jpg
    Card01.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 204
A ja mogę już śmiało napisać, że u mnie wszystko po kolei się sprawdziło, każde słowo, każde zdanie...:tak: Aż w szoku jestem że aż tak dokładnie opisałaś to wszystko co miało i dalej ma miejsce u mnie:tak: Ściskam Cię mocno! :*
 
reklama
Dziewuszki powoli proszę o weryfikacje
:tak:
Aktualna lista:


- Yolanta
- anussia201
- Karenka
- ironia - nie sprawdziło się
- Maja (WP)
- olena119 (WP)
- agoosiaaa21
- lliluu (WP)
- monika1914
- LILIann (WP) - sprawdziło się
- burgund


lili, ironia
dziękuję serdecznie za weryfikację :*
 
Do góry