reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Livia gratki dla Ciebie :-)

Madzienka, moja mala nie zgrzyta zebami

Ja za to mam pytanie, czy dbacie juz jakos o te pierwsze zabki?? tzn. nie wiem... jakos je maluchom myjecie?? ... czy cos??
 
Madzieńka- moja cna razie nie ale może dlatego że ma tylko dolne (Górna jedynka się dopiero pokazuje)

co do dbania, to własnie też chciałam poruszyć temat, chyba pora zacząć oswajać ze szczoteczką (na razie samą potem i na pastę przyjdzie czas)
 
LIvii gratulacje!!!
Ja mam rzepka Alicję. Dzięki Bogu mam Olę, która potrafi ją zabawić i od czepić ode mnie chociaż na chwilę. Jednak muszę się przyznać, że po 5 dniach wycia jeszcze nie odpoczęłam. marzę o dniu ciszy i spokoju. Jak sobie pomyślę, że może za 2 lata to odechciewa mi się wszystkiego. Zresztą mam doła i nic mi nie pasuje.
 
LIvii gratulacje!!!
Ja mam rzepka Alicję. Dzięki Bogu mam Olę, która potrafi ją zabawić i od czepić ode mnie chociaż na chwilę. Jednak muszę się przyznać, że po 5 dniach wycia jeszcze nie odpoczęłam. marzę o dniu ciszy i spokoju. Jak sobie pomyślę, że może za 2 lata to odechciewa mi się wszystkiego. Zresztą mam doła i nic mi nie pasuje.
Fredko- rozumiem Cię:tak::dry:. Ja wczoraj złapałam doła, jak próbowałam cztery razy uśpić małego a on cyri odstawiał i ciągle marudził:baffled:. Normalnie...puściły mi łzy i powiedziałam sama do siebie- "ja już naprawdę nie mam siły ani cierpliwości":baffled:. Po czym wsadziłam małego w wózek i wyszłam z domu. Myślałam, że zwariuję.
 
reklama
Moja dziś taka maruda okropna jest! Nic nie pasuje. A nie mam tak fajnie, że ją posadzę do wózka i mogę wyjść bo wsadzenie jej do wózka też graniczy z cudem od pewnego czasu ehhhh
 
Do góry