reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Livia haha teraz napewno bedzie siostrzyczka! :))
Monia ciesze sie,jak czytam takie radosci.. zeby Wam komary nad tym jeziorem zabawy nie popsuly :))
 
reklama
Hehehe no to dobrze.. bo wiesz, goscie popija, na papieroska .. a tam komarzyska czychac beda. My tez chcielismy nad jeziorem robic,ale jakos nie pyklo. I tez sie zastanawiam wtedy nad komarami i innymi owadami :)
 
Co to takie pustki dzisiaj ???

A my dzisiaj spędziliśmy dzień z teściową która wróciła z Holandi ... Będzie w Polsce miesiąc ... Nic dodać nic ująć :/ No ale nic przynajmniej pojem czekoladek hehe W niedziele jedziemy nad wodę :) JUz nie mogę sie doczekać :)

A muszę pochwalić mojego synusia :) (byle nie zapeszyć) Od 3 dni przespał mi całe noce!!! Jakie to jest fantastyczne uczucie hehe ciekawe jak długo to się utrzyma?
 
Faktycznie pustki. Moja mala ostatnio ma mega problemy z zasypianiem u siebie :/ poza tym 2 razy sie budzi w nocy :/ wiem ze nie z glodu a z przyzwyczajenie. Do tej pory uspakajalam ja butla, ale doszlo do tego ze i w dzien inaczej jak z mlekiem nie usnie, poza tym przez to wszystko nie ma apetytu za dnia i musze walczyc zeby zjadla. Szukalam pomocy w sieci i znalazlam ksiazke "Usnij wreszcie" od wczoraj stosuje sie do metod autorki i to bez kitu dziala. Wczoraj co prawda juz prawie sie zlamalam, bo mala marudzila ze hoho, z tym ze nie byl to placz, tylko taki wnerw, zla byla jak osa, ale dzis juz o niebo lepiej. Zasnela sama po ok 15 min. :-) wreszcie w spokoju moglismy z Moim zjesc kolacje :) no i najwazniejsze ze obylo sie bez butli. Metoda dosc drastyczna ale jezeli mysli sie tylko o tym ze to dla dobra dziziusia to da sie przezyc.

Mam nadzieje ze teraz bedziemy przesypiac cale noce :-)
Dobranoc mamuski :-)
 
Monia gratuluje ustalenia terminu ślubu! Teraz to dopiero będzie się działo.:-)
Livi dotarłaś do lekarza?
Iza-jot Ala też ma problemy z wieczornym usypianiem. U nas problem tkwi w upale. W mieszkaniu przeważnie na wieczór jest około 26 stopni. Zaczęła usypiać nam około 21, 22. Myślałam, że jak całymi dniami przesiaduje na dworze, to będzie padać wieczorem jak mucha, a tu nic.Zauważyłam również, że w nocy budzi się tylko i wyłącznie po to, żeby wzięła ją do łóżka. Dopóki tego nie zrobię jest płacz. A Ty jaką metodę stosujesz do usypiania Amelci?
 
Iza_jot to ja chyba też muszę kupić tę książkę moja ostatnio jest tak marudna do zasypiania w nocy sie budzi i ryk ehh my juz wyczerpani jestesmy
 
MOnia bardzo Ci współczuje. Po chorobie Ali też nie mogę dojść do ładu. Jestem zmęczona i mam dość jej foch. najgorsze jest to, że popsuł nam się wózek i mąż nie ma czasu , żeby go zreperować. Co kuło odpadnie, to mała w ryk. Mam ochotę nakopać staremu w tyłek. Zaczynam się rozglądać za nową bryką, bo dłużej już nie wytrzymam.
 
Witajcie, ja też chcę poznać tą metodę usypiania! Czy to jest może ta 3,5min??? czy jakoś tak? Jak są takie upały to moja Alcia też mniej je i nie chce iść na drzemki o stałych porach. Wtedy ją wytrzymuje np.. do 13 i śpi 2 h i potem przed 20 ją kładę. Ja od początku popełniłam błąd z usypianiem i Mała zasypia, albo ze mną na łóżku, albo na rękach (wtedy b.szybko), ale tak być nie może przecież cały czas, a dwa że już nie waży 4kg:sorry2:Może jak skończę z piersią to się za to wezmę.... Dziewczyny które skończyły karmić piersią ostatnio mam pyt. Czy zastępowałyście pierś mlekiem modyfikowanym?????
 
reklama
Dziewczyny a może to ząbkowanie i upały tak wpływają na Nasze Maluchy. Moja Gabi też się budzi z płaczem bo ząbki bolą....wtedy żelik i Ibum tylko pomaga....

Wczoraj byłyśmy nad wodą i Gabi pływała w wanience turystycznej, nie obyło się bez nura.... wody po kolana, ale strachu się najadłam- jej się podobało;-)

AA i jeszcze raz przypomnę o pomocy dla Franusia tu macie link, uaktualniony przez Franiową Mamę
https://www.babyboom.pl/forum/mozes...eczny-pomoz-mu-byc-zdrowym-41825/#post5624834
- dziewczyny chociaż po parę złociszy przy wypłacie- wiadomo teraz większość z Nas jest przed;-)
 

Załączniki

  • Gabi pływa.jpeg
    Gabi pływa.jpeg
    12,3 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Do góry