reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Mirian a to mleko to od krowy dajesz? Myślisz, że mogłabym je zastąpić preparatem mleko zastępczym?

zwykłe mleko dawałam, jak zuzka nie była na bebilonie, odkąd jest na bebilonie to robiłam tak:

same żółtko, 2-3 miarki mleka bebilon, trochę zimnej wody przegotowanej, 2 łyżeczki mąki (chyba 2 bo sypałam z worka :sorry:)trochę ziemniaczanej aby się kleiło (bo bez białka z jajka), wszystko robiłam na oko aby konsystencja była jak na naleśniki, jabłko i smażyłam, lekarka mi powiedziała że mogę na bebilonie robić placki i naleśniki (nie można tego mleka gotować)
 
reklama
Scarlet - ale masz pojętną córę :-D super jej wychodzi to "rrr"

my też byłyśmy wczoraj i dziś na spacerku. W końcu! ile można siedzieć w domu!
ale coś wieczorem mała miała stan podgorączkowy, dałam Nurofen na noc. idzie jej górna czwórka, marudzi mi już parę dni i ma czerwony policzek z tej strony co ząb się wyrzyna.


U waszych dzieci też jest policzek czerwony jak idzie ząb? czy to nie ma nic wspólnego??
 
Ostatnia edycja:
Co to są te pepuchy? i Jak robi się takie banany (przepis na nalesniki znam) co dalej?
Bardzo dobry pomysł żeby podawać przepisy, mamy w końcu wątek Dieta naszych dzieci więc tam można by wpisywać zawsze może coś nas zainspiruje....
Jak wróce z pracy na pewno coś dopiszę. Pozdrawiam póki co!
Zuziu pępuszki to takie placki z drażdzami, ja je robię u mamy w termomixie dodajesz mleko drożdże i kwaśne jabłka czekasz do wyrośnięcia i smażę, super w necie pewno jest przepis , który można zrobić bez użycia termomixu. A banany kroję na pól, później przekrawam wzdłuż €ż i maczam w troszkę gęstszym cieście naleśnikowym, gotowe.
Zuzia niesamowita, moja córcia z popwagą oglądaa gilmik i nagle mówi"lyly":)
 
wszystkie zobaczyły słonko i ruszyły na spacer!!!!!! Alcia dzisiaj bez humoru. Dzień zaczęła od wymiotów i tak zostało. Co zje to oddaje. Samopoczucie ma całkiem całkiem. Mam nadzieje, że nic z tego nie wyjdzie. Zjadła tylko 100 mleka. Przy jej apetycie to miernie.
 
Fredka moja dziś też zrzuciła zjadła 3 pałki kukurydziane, które po przetrawieniu znalazły się na dywanie. Później oki się czuła więc wybrałyśmy się na szczepienie. Fredka może ten model miał taki dzień bo nasze córeczki urodziły się w tym samym dniu.
 
reklama
Witajcie, a my juz od prawie godziny na nogach. Ala coś źle spała i zarządziła pobudke. Więc siedzimy i oglądamy Teletubisie (lubi). Masakra zwłaszcza, że poszłam spać o 1. Ala nauczyła się łapać mnie za rękę i mówi "choć" (np.żebym wstała już z łóżka, albo z nią tańczyła). A dziś tłusty czwartek dziewczynki życzę miłego obżarstwa.
Nawet nie wiecie jak bardzo nie mogę doczekać się wiosny, mam dość już tych kurtek, ubierania siebie, Ali. Już tuż tuż....
 
Do góry