reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
DZIENDOBEREK
Ja przepraszam ale ten snieg za moim oknem to prosto z Polski chyba przywedrowal - nawet moje dzieci narzekaly na niego , mowia rano : mamo co ten snieg tu robi? przeciez dzis pierwszy dzien wiosny !!!
Zobaczycie jak nasze maluszki juz sie urodza to jeszcze o dziwniejszych godzinach bede pisac bo znajac moje szczescie to spac nie bede:-D:-)
A ja mam taka straszna ochote na loda jajecznego - pamietam w moi miescie tylko jeden sklepik z nimi ale lody jajeczne byly najlepszejsze na swiecie - do innych mnie nie ciagnie
Na szczescie wywiadowka sie udala wczoraj - uffff dowiedzialam sie tylko ze jesli mozna by sklonowac moje dzieci to panie chca taka cala klase - jak to dobrze ze nie musialam oczkami swiecic:-p
KROPTUSIA - ja mysle ze dzidzia odwrocila sie w druga strone i boksuje tam gdzie nie czujesz - zobaczysz bedzie dobrze
MALUTKA - witaj wsrod Nas
WIOLAWB - a ja chce te Twoje 10 cm - ja mam tylko 158cm i zawsze mowilam ze jak Bozia wzrost rozdawala to ja po rozumek stalam - tylko ani tu ani tu sie nie dostalam :-D
No to musze zjesc jakies sniadanko bo moj zlowik sie obrazi na mame
 
ja tylko jeszcze raz napisze, zebyscie na te "truskawki" uważały...

Wiem ze trzeba uwazac , ja kupuje tak zwane organiczne - bo tu u mnie jest ich pelno roznego rodzaju, zroznych stanow ba a nawet krajow , a nawet truskawki amiszow - czyli podobno bez dodatkow - ale w dzisiejszych czasach niczego nie mozna byc pewnym
Renifer - a czy czasem chodzisz do Waszej opery w Bydgoszczy?
 
Mulatka witam Cię
Kroptusia bez szaleństw mnie tez się przez kilka dni wydawało, że cos się tam rusza, a teraz cisza , wogóle mam szaleństwo z jelitami i obawiam sie,mimo ,że to druga ciąża , że będę miała problemy z rozpoznaniem ruchów.Juz kiedyś pisałam, że ten 4 miesiąc jest chyba najgorszy dla nas
 
Czesc Dziewczynki :-) znowu jestem na przepustce ... W poniedziałek miałam robione USG, okazało się że mam nisko schodzącą kosmówkę i stąd te plamienia. Z dzieckiem wszystko dobrze ... W środę miałam tylko oddac mocz do badania i w czwartek wychodzic do domu, ale podczas badania ginekologicznego wyszukali u mnie jakiś stan zapalny i miałam robione płukanie. Z tego co mówił ordynator na dobre wyjdę dopiero około wtorku.
 
reklama
wybieram sie do niej juz chyba z pół roku... ;-) moze jak nastepnym razem odstawimy mikiego na pare dni do dziadków, to sie uda...

Pytam sie dlatego ze moja kochana siostra siewala pare lat temu w tej operze przez dwa lata a podobno na wiosne tez ma wystapic jako gosc - mogla bys wtedy zobaczy moja kopie - bo jestesmy podobne i to bardzo pomimo 2 lat :tak:roznicy,
 
Do góry