reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

iwonko -super!!! ah, ta kosmowka, u mnie też tak namieszala...

wiecie co u sajonary?

calineczko - wow! nieźle jest miec taka uzdolnioną siostre! a moze to rodzinne? :happy:
 
reklama
Czesc Dziewczynki :-) znowu jestem na przepustce ... W poniedziałek miałam robione USG, okazało się że mam nisko schodzącą kosmówkę i stąd te plamienia. Z dzieckiem wszystko dobrze ... W środę miałam tylko oddac mocz do badania i w czwartek wychodzic do domu, ale podczas badania ginekologicznego wyszukali u mnie jakiś stan zapalny i miałam robione płukanie. Z tego co mówił ordynator na dobre wyjdę dopiero około wtorku.

Witaj Iwonka - my tu caly tydzien sie o ciebie martwimy , to dobrze ze z dzidzia wszystko OK , odpoczywaj ile sie tylko da :tak:
 
iwonko -super!!! ah, ta kosmowka, u mnie też tak namieszala...

wiecie co u sajonary?

calineczko - wow! nieźle jest miec taka uzdolnioną siostre! a moze to rodzinne? :happy:

Nie wiem czy to rodzinne czy nie bo ja zdecydowalam sie na rodzine a moja siostrzyczka narazie zajmuje sie swoja kariera ale bardzo ja kocham i tylko czasem mi smutno ze tak zadko sie spotykamy - ale los sam wybiera jak ma sie nasze zycie potoczyc........
 
wiecie co u sajonary?

cos mi sie wydaje,że odzywała się kilka dni temu i pisała,że będzie rzadziej bo musi wypoczywać, więc podejrzewam, że wszystko OK i wypoczywa ...... :tak:

Iwonka, to dobre wieści nam przynosisz... wypoczywaj Kochana :tak:

Renifer, Kroptusia, też[proszę się nie dołować, wiosna tuż, tuż ..... :tak::-D:tak:

pamietajcie dziewczynki "jutro będzie lepiej, wstanie nowy dzień "
 
Witam Was dziewczynki.
Iwonka super, że się odezwałaś! Byłyśmy wszystkie w stresie, bo nie dawałaś znaków życia. Cieszę się, że jest ok:tak:
Reniferku: Głowa do góry, sama powtarzałaś, że musimy być pozytywnie nastawione!!!
A właśnie, Sajonara juz się długo nie odzywa!
Kroptusia: mała wyzdrowieje i będzie dobrze. Uśmiech numer pięć i do przodu!!!
Wiolawb: jak tam twoja głowa?? Jest ok?
Acha i witam nową mamusię
Matko ile tych stron naskrobałyście:-D
 
kobity, ja jestem pozytywnie nastawiona i u mnie wszytko gra... i z tego sie ciesze...
ale wiecie ze czasem czyjes nieszczescie zmusza do refleksji...

chyba gdyby nie było nieszczesc, ludzie nie umieliby docenic tego, co maja,...
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie.Mam na imię Roma a mój mąż Konrad.Noszę w brzuszku dwa maleństwa.Zapowiada się że przyjdą na świat w połowie września 2009 roku.Chętnie dołącze do reszty przyszłych babyboom'owych mam.Pozdrawiam serdecznie.Roma z Krakowa z mężem Konradem. :-)
 
reklama
Do góry