reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam przyszłe mamusie, fajnie że nas tak szybko przybywa, to dopiero początek więc mam nadzieje, że zafasolkowaych będzie jeszcze więcej. Co do porodu to z moich wyliczeń termin wypada na 2 września, więc mogę być także mamą sierpniową, zobaczymy co mi lekarz powie. Pozdrawiam Was kochane:-)
 
reklama
a mnie znowu bolą plecy i martwie sie, mdłosci za to sie nasilają i ból piersi- a to dobry objaw, jutro zadzwonie do ginki i spytam o te bóle pleców...
 
Mi na szczęście mdłości nie dokuczają i mam nadzieje, że tak już zostanie. A co do piersi to powiększyły mi się o jeden rozmiar (nie chcę wiedzieć co będzie później) ból też im towarzyszy.
 
witam wrześniowe mamusie
ja też mam nadzieję na dzidzię we wrześniu- niestety moja ciąza nie jest potwierdzona USG- na razie 2 testy pozytywne-żadnych objawów oprócz bolących piersi-mam już za soba wizytę u lekarza ale chyba za wcześnie się wybrałam , bo nic nie widać-ostatnie krwawienie 27 listopada-już nie moge się doczekać minki mojej 10-letniej córki kiedy sie dowie-3 lata prosiła nas o rodzeństwo.Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamy
 
moja ciąza tez jeszcze nie jest potwierdzona przez lekarza
ostatni @ miałam 28 listopada
fajnie ze nas przybywa i mam nadzije ze wszystkie dotrwamy do konca,zycze nam tego z całego serducha!!!
 
Witam wszystkie przyszłe mamuśki!!!
27.12 i 30.12 zrobiłam test i zobaczyłam dwie magiczne kreseczki. Wszystko wskazuje na to ze będziemy mieli bobaska. Z tego co wyliczyłam termin mam na 6-7 września!!!
Mam już za sobą grypę :-(, a u lekarza jeszcze nie byłam...
Cieszę się że mogłam do was dołączyc!!!
............................................................
Pozdrawiam:-)
 
Moja ciaza potwierdzona przez lekarza 29.12, ostatnia @ 23 listopad...niestety nie mam zadnych dolegliwosci nawet piersi nie bola tylko moze troche jak dotkne, spie troche w ciagu dnia i szybciej zasypiam wiec sie martwie troche :( zadnych mdlosci nic, dziewczyny z sierpniowek pisza ze u nich sie rozkrecilo czasem 7,8 tydzien wiec powinnam sie cieszyc
 
Kroptusia chyba nie masz się czym martwić :) może należysz do kobiet, które łagodnie przechodzą ciążę? Ja w poprzedniej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości i czułam sie cudownie... jeszcze w 8 miesiącu jeździłam do pracy na rowerze, dopóki mnie rodzina nie pogoniła i stwierdzili, że chyba na głowę upadłam ;-)
Liczę że i tym razem będzie podobnie...póki co tylko lekka tkliwość piersi przy dotyku.. no i leko mi urosły znowu:zawstydzona/y:
Pozdrawiam i życzę szczęśliwych ciąż wszystkim wam

<Roznosi mnie ze szczęśćia od kiedy sie wczoraj dowiedziałam:-D:tak:>
 
reklama
jak ten czas szybko leci
rok temu byłam tak samo jak wy pełna obaw i nadziei o swoją fasolkę, a przede wszystkim bardzo szczęśliwa że po 8miu latach znów będę tulić w ramionach małą istotkę

moja córcia przyszła na świat 11. 09. 2008 roku.

życzę WAM kochane wrześnióweczki spokojnych 40tu tygodni oraz szybkich bezbolesnych porodów

Magda mama wrześniowej Małgosi i lipcowego Mateusza
 
Do góry