reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Fredko- a więc już sprawdzam w książeczce- dziś było na krztusiec, błonica, tężec i poliomyelitis. A w kwietniu mamy mieć HIB. I to własnie ma być to ostatnie. Dziś były dwa kłucia w ramionka.
 
reklama
(stara dupa się robię:))
jaka stara :) życie zaczyna się po 40-stce;-)

Fredka1- podziwiam Cię, ja z 1 dzieckiem momentami wysiadam , a jakb ktoś mi jeszcze dołożył dwójkę, to od razu wariatkowo się kłania

Zuźka dziś przeżyła horror (ja zresztą też), pobierali jej krew na Ige-całkowite, zobaczymy czy są przeciwciała na alergię.

Czy wasze dzieci też nie lubią spać pod przykryciem? ja już wariuję, większą część nocy mała śpi rozkryta! jak przykryję to 5 minut i znów wszystko rozkopuje.


 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamy i nowe i nie nowe:-)
Ja na chwilę, jestem padnięta i zmęczona. Synek ma od tygodnia biegunkę, nie jakąś wielką i z bólami ale ma i nie chce jesć. Czy to może być od zębów? Nie wiem ile tak mozna czekać..
I nie wiem jak go oduczyc nawyków(nie wiem skąd to ma) typu drapanie kogoś, walenie po głowie - oczywiście najczęsciej jestem to ja:wściekła/y:
 
Margaret możliwe, że to na zęby. Moja tak miala i lekarka poradziła, bym dała jej Smecte. Teraz jak tak ma to zawsze jej podaje i przynajmniej łagodnie to przechodzi.
 
Margaret - moja też ma od zębów biegunkę, daję Smectę i Orsalit żeby się nie odwodniła.
A może jakaś wirusówka się przypałętała?
 
Mirian Ala, Ola śpią pod przykryciem. jak w mieszkaniu jest za gorąco to się rozkopują

Margaret, przyznam się szczerze, że u mnie jest to samo, jednak z dnia na dzień coraz mniej. ala jest bardzo rozumną dziewczynką i zaczyna załapywać co to znaczy nie wolno. Prawda jest brutalna jak mnie walnie z premedytacją, oddaje jej lekko ale oddaje i tłumaczę, że tak nie wolno bo boli. Z ciągnięciem włosów szybko zrozumiała... wiem ze jest to okropne, ale jakoś trzeba sobie dawać radę. Żebyście nie pomyślały że znęcam się nad nią, o nie, nie, robię wszystko z wyczuciem. Ala jest bardzo uczuciowa i lekkie klepnięcie jej w rączkę jest jak obraza majestatu.
 
U nas z rozkopywaniem to samo- ciągle Borys leży bez przykrycia.

Co do manier- na szczęście nie mam tego problemu-na razie bynajmniej.
 
no u nas też z manierami jest problem, tylko u nas jest rzucanie wszystkim najlepiej w kogoś, ja tłumacze, że nie wolno choć czasem tak walnie, że mam ochote oddać bo tłumaczenie działa ale tylko do następnego razu

widziałam, że niektóre z was czytają książki dla rozruszania szarych komórek ja też i polecam jeszcze krzyżówki
 
Witajcie, mam problem. Byłam z Małą u okulisty, bo oczko jej lekko uciekało, właściwie ostatnio było to widać na niektórych zdjęciach. Dr przepisała nam kropelki, które mam dozować do zdrowego oka, rozmazując mu obraz i dzięki temu ma bardziej pracować to drugie oko. Dziewczyny nie umiem Ali tego wkropić! O ile 1szego dnia poszło super, bo nie wiedziała co ją czeka tak teraz jest koszmar. A ja nie umiem i nie mam serca robić to na siłę - rozszerzać powieki itp.( Jak panie u lekarza tak robiły Alcia miała siniaki pod oczami 2 dni) Jeszcze muszę to robić sama, bo mąż w pracy. A muszę to robić 3 tyg. - 6razy w tyg. Może któraś ma jakiś wypróbowany sposób? A może któraś wpadnie i zakropi oko mojej córce ? marzenie...
 
reklama
Zuzia28 - ciekawe czy podczas snu w ciągu dnia można zakraplać?

Wczoraj odebrałam wynik ige-całkowite wyszło 1 a norma jest 0,1-15.
Czy któraś z Was robiła te badanie? Czy mogę już wykluczyć alergię?
Czy ten wynik nie przesądza o braku alergii?
 
Do góry