reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

z tą działką to fajna sprawa jak się własnego podwórka nie ma, zawsze na grilla można wyskoczyć, na miejscu sałatkę zrobić:-D I dzieci mają atrakcje w postaci piaskownicy i basenu oraz trampoliny :)
 
reklama
witam mamusie :-) ja dziś się nie wyspałam kurde spałam 9 godz i dalej śpiąca :szok:
no ale niestety muszę wstać jakieś śmiadanko zjeść bo za 2 godz jadę do urzędu pracy brrrrrr juz mnie skręca bo nie lubię się tam stawiać...no ale mam zaświadczenie że jestem w ciąży więc pewnie nie będą mi dawać propozycji pracy :-):-) zresztą nie chce mi sie pracować ;-)
no pewnie jak będę wracać to zajdę do mmamy na obiadek :-) będzie tzreba mężowi uszykować jakieś żarło bo wrócę wieczorem a ten mój leniwiec napewno nie wstanie żeby sobie samemu coś do jedzenia uszykować :szok::szok: oj ja się z nim mam heheheh

u nas dziś nie ma słonka :-( aż nie chce się z domu wychodzić :wściekła/y::wściekła/y:
to do wieczorka dziewczynki...miłego dnia
 
Kurde ledwo zjadlam sniadanie a juz bym zjadla sobie obiad bo jestem glodna wrrr zawze tak mam jak siedze w domu i nie mam nic do roboty.. a dzis na obiad zjem sobie barszcz czerwony z ziemniakmi mniammmmmmmmmmm
 
witam mamusie :-) ja dziś się nie wyspałam kurde spałam 9 godz i dalej śpiąca :szok:
no ale niestety muszę wstać jakieś śmiadanko zjeść bo za 2 godz jadę do urzędu pracy brrrrrr juz mnie skręca bo nie lubię się tam stawiać...no ale mam zaświadczenie że jestem w ciąży więc pewnie nie będą mi dawać propozycji pracy :-):-) zresztą nie chce mi sie pracować ;-)
no pewnie jak będę wracać to zajdę do mmamy na obiadek :-) będzie tzreba mężowi uszykować jakieś żarło bo wrócę wieczorem a ten mój leniwiec napewno nie wstanie żeby sobie samemu coś do jedzenia uszykować :szok::szok: oj ja się z nim mam heheheh

u nas dziś nie ma słonka :-( aż nie chce się z domu wychodzić :wściekła/y::wściekła/y:
to do wieczorka dziewczynki...miłego dnia

Witam Dziewczyny....ja też sie nie wyspałam....:no:..Beti ja tez zaniosłam zaświadczenie do UP i pani do mnie ,dlaczego nie mam L4:szok:,bo mówiła ,że jak nie będzie tego L4 to będzie mnie wysyłać do pacy.....,ale dla mnie to chore.....przecież to normalne,że mnie nie przyjmie nikt do pracy....a mam zjawić sie 7 maja(5msc ciąży)....przecież mi lekarka nie da ,jeszcze troche znam procedury L4-ośmieszę się pytając o nie....Najgorzej to sie boję,ze mogą mnie dać na roboty społeczne.....jak nie doniose L4.....ale jakby mnie dali to pójdę do gazety regionalnej i zrobię zadymy UP....
 
Witam wszystkie wrześnióweczki.
Ale Wam zazdroszczę, siedzicie w domku jecie śniadanka a ja już od 7-30 w pracki. SWłaśnie będę wcinać drugie sniadanko. Jutro lece na pobranie krwi na te przeciwciała CMV co wychodzą mi cały czas wątpliwe i we wtorek do lekarza ciekawe co mi powie?????Wiecie może jak to jest z porodem, bo mi ałam wycinanego góza nerki i czy jest możliwość abym rodziała przez cesarkę. Muszę się lekarza zapytać jak to wygląda. Dzionek mija, ałoneczko świeci, ale zimno, ciekawe kiedy się to skończy.
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka Wszystkim kobietką i im fasolką.
papa
 
reklama
No ja tez nie spie od 7mej, kolega mojego cos miał odebrac od nas i ani widu ani słychu...kuźwa ale jestem wsciekła bo juz trzeci dzien nie wyspana. albo po wyniki albo wizyta kolezanki bo tylko rano jej pasowalo...a dzis to..grrrrr
 
Do góry