reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witajcie:-)
Wczoraj odbyło sie testowanko no i mam 2 kreseczki jeszcze jestem w szoku:szok:, bo już zapomniałam jak to jest mieć takie maleństwo. No i według moich obliczen termin wypada na wrzesień w moje urodziny:-) Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki:-)
 
reklama
cześć,
ale ciepłe słowa od dziewczyn, które już przeszły pierwsze miesiące ciąży, aż mi ciepło się zrobiło...

Przypomina mi się jak czekaliśmy na naszego Antosia. To tak jakby wczoraj, a w tym tygodniu już skończy rok. Wydaje mi się, jakby to wczoraj było, jak byłam w poprzedniej ciąży.

Mam tyle myśli, że wieczorami nie mogę zasnąć. Ciesze się bardzo, chyba teraz bardziej świadomie cieszę sie z tego co będzie.

Ob jawy mnie omijają na razie:-D
 
hej :) Ja na razie wpisuję się do Was jedną nogą :) Test pokazał 2 krechy, objawy są, jutro odbieram wynik bety. Lekarz nie potwierdził ciąży, więc jeszcze się zbytnio nie cieszę. Zwłaszcza, że ostatnią ciążę poroniłam :( Wizytę mam dopiero 28 stycznia. Ale jeśli wszystko ułoży się po naszej myśli, termin będzie na ok 11 września, czyli urodziny mojej mamusi :) Ale bym jej prezent zrobiła :)
 
witam:) narazie niesmiało dołączam do wrześniowych ciężarówek - w niedzielę test wyszedł pozytywny, na potwierdzenie od lekarza muszę czekać jeszcze tydzień, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. wg moich obliczeń termin ok 10 września...
 
Ostatnia edycja:
SSanie piersi przez dziecko prowadzi do skurczy macicy dlatego nie jest to wskazane, co do mleka to jest wiele mieszanek ale którą zaakceptuje twój maluch to trudno powiedzieć.

Co do jedzenia to ja staram się nie jeść zbyt wiele, przerzuciłam się na razowy chleb i musli i same zdrowsze rzeczy bo i tak już startuję z 4 kg w nadmiarze to po co się potem męczyć , a wiem z autopsji że u mnie szybko po żadnej ciąży nie zeszło, trzeba było się odchudzać :/
 
Ostatnia edycja:
kochane ale was duzo gratuluje wszytskim wrzesniowym mamusiom i zycze spokojnych wyczekanych 9 miesiecy buzki i dbajcie o siebie dziewczyny:)
 
hejka dziewczynki:-):-):-)


ja jeszcze nie dolączam sie choc test wyszedl pozytywnie,juto ide do gina,dopiero po usg kiedy zobacze serduszko do Was dolącze i wkleje suwaczek

wszystkim szczesliwie zafasolkowanym zycze spokojnych 8 miesiecy:tak::tak::tak: i szczerze gartuluje:-):-):-)
 
No my chyba w większości jeszcze nie po wizytach u gina :)
Ja planuję w urlopie tak koło 20 stycznia dopiero wizytę
 
reklama
Do góry