reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kochane wrześnióweczki,
życzę wam spokojnych 9 miesięcy, bez mdłości, pobolewań, napięć itp.:)
A póki co, niech fasolki rosną jak na drożdżach:) Uważajcie na siebie, właśnie w tym okresie:)
Sierpnióweczka 2010
 
reklama
Witam dziewczyny
Zajrzałam tak z sentymentu bo dopiero co ja zobaczyłam 2 kreseczki, a dzisiaj jestem już o 4 dni przeterminowana ciężarówką:-D.
Życzę spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania:tak:
 
Cześć wam Wrześniówki, niedługo będziecie mieć takie wielkie brzuchy jak ja;). Do tych wszystkich, co są teraz absolutnie przerażone - nie ma co sie martwić za bardzo. Ja sie na początku też stresowałam, a teraz już ciąża weszła mi w krew:).
 
Gratuluję wszystkim wiśnióweczkom, i życzę spokojnych 9 miesięcy :biggrin2:
Sierpnióweczka 2010;-)
 
Bardzo dziękuję za miłe slowa i wsparcie:-)napewno będą potrzebne.Macie rację dziewczyny,że ten właśnie początek jest najbardziej niebezpieczny,znam to z własnego doświadczenia...niestety:-(.Ogromnie dziękuję,że jest ktoś kto mysli o NAS;-).
Pozdrawiam Was dziewczyny bardzo,bardzo serdecznie i życzę szczęśliwych rozwiązań i mega zdrowych bobasków:-D



 
Witam z ranka,
jestem w pracy, staram się zjeść kanapkę bo mnie mdli :/ Jej czemu trzeba na początku to ukrywać jak się kobieta tak źle czuje
 
Dziewczyny, mam problem-moje starsze dziecko ma pół roczku prawie i jak dotąd karmiłam tylko piersią....co powinnam zrobic? Nie mam pojęcia:no: Nie chcę przestawać karmic, normalnie ryczec mi sie chce bo sie naczytałam, ze powinnam małą odstawić. Podobno większość lekarzy ginekologów jest takiego zdania. Ja u mojego jeszce nie byłam...Poza tym mam wrażenie, ze Zosia sie nie najada tak, jak dotąd-moze mleko ze zwgledu na fasolke jest mniej wartościowe? Chyba powinnam doarmiac modyfikowanym. Tylko jakim?
 
reklama
Do góry