reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Umówiłam się na pierwszą wizytę na czwartek. trzymajcie kciuki abym usłyszala same dobre wieści o fasoleczce
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to juz wrzesien 2010:-)
Gratuluje kazdej z osobna i zycze spokojnych 9 miesiecy :-D Ciaza to najpiekniejszy okres w zyciu i niewazne ze mdlosci, zawroty glowy czy spuchniete nogi ;-)
Pozdrawiam,
Listopadowka 2009 :-)
 
No to coraz więcej wrześniówek :)
Ja ciągle nie wiem do jakiego lekarza mam pójść - mam duży dylemat, bo jak do tej pory same złe wrażenia co do zainteresowania pacjentką
Ja właśnie wybieram lekarza w prywatnej klinice, bo w swojej przychodni w NFZ mogłabym się zapisać dopiero na luty, żałuję, bo mam tam fajną ginkę. Jeśli tylko mi się uda, to chciałam pójść na wizytę w przyszłym tygodniu, żeby zbyt długo nie stresować Fasolki swoją niepewnością i obawami, czy wszystko jest ok... ;-)

Umówiłam się na pierwszą wizytę na czwartek. trzymajcie kciuki abym usłyszala same dobre wieści o fasoleczce
Na pewno wieści będą tylko dobre :tak:
 
Chyba już ginekolog wybrany teraz pozostaje się umówić na wizytę, chciałabym tak w połowie stycznia, akurat wtedy serduszko byłoby widać i już taką małą żabkę w brzuchu :)
Poza tym czuję się nawet dobrze, dopadają mnie mdłości w pracy ale nie wymiotuję i na razie dobrze, przynajmniej szefostwo nic nie podejrzewa ;)
Nie wiem kiedy im zakomunikować, jeśli potwierdzona zostanie ciąża???? Myślałam że tak koło 12 tygodnia
 
Witam serdecznie wrześnióweczki 2010 :-D niech czas ciąży będzie dla was spokojny, a rozwiązanie bezproblemowe :happy2::tak: i każdej z was z osobna i wszystkich na raz :-D;-):-D chciałabym teraz serdecznie pogratulować!! :-D

 
Witam wrześnióweczki!
Jak poczytałam chwilke jak zrobiłyście teściki i wybieracie ginka to aż łezka w oku się zakręciła niedawno ja robiłam test a tu zaraz połówka na karku jak ten czas leci:tak:Powodzonka!
 
Kochane wrzesnioweczki-zycze Wam wspanialych 9 miesiecy, bezproblemowych!:tak:!Lekkiego porodu;-)Jak ten czas szybko leci:szok:sama jestem wrzesniowa mama 2009:-):-) Urodzilam dokladnie 09 09 2009:-) Czekaja Was najpiekniejsze momenty, najcudowniejszy okres w zyciu:tak:Tesknie troche za brzuszkiem:-pjak patrze na mojego synka, jak sie usiecha, rozwija, gaworzy to serce sie raduje i do szczescia nie potrzeba juz nic wiecej:tak::-)!!!

Wzruszylam sie:zawstydzona/y:...GRATULUJE WAM WSZYSTKIM:-):-):-)
 
wow jak ten czas leci :szok:
dopiero majówki się pojawiały, a tu już wrześniówki:szok:
gratuluje wszystkim wrzęsnióweczkom i dbajcie o siebie i Wasze maleństwa :-)
 
reklama
Do góry