reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Widze ze tylko mnie dopadly te fatalne mdlosci, jejku nie zycze tego nikomu, dziwne uczucie, cale szczescie ze mam tylko z rana i pozniej mijaja, zauwazylam rowniez ze nie moge jesc swoich ulubionych dan ktore do tej pory tak uwielbialam a teraz najzwyczajniej stracily dla mnie smak:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cieszę się,że mamy pewnie taki sam termin

Dziewczyny,jakie macie objawy?Bo ja jakoś nie czuję,jedynie piersi powiększyły mi się.A jak u Was??

Jak miło, że jest nas więcej :tak:
Co do objawów to głównie piersi, mi się bardzo nie powiększyły, ale booolą, zwłaszcza wieczorem... i są takie jakby napompowane... poza tym trochę mnie mdli i ciągle mi się odbija, zauważyłam też zwiększony apetyt (ale to niemalże od owu)
Dzisiaj kupiłam też sobie trochę luźniejsze spodnie, bo już ledwo się dopinałam, wprawdzie to dość wcześnie i nie chciałabym zapeszać, ale uznałam, że nie ma co gnieść fasolki, bo to jej na pewno nie pomoże... ;-)
Ah! no i senność! spałabym cały czas...
 
Witam :)
Chyba i ja się dołączam :)
Co prawda ciąża jeszcze nie potwierdzona bo to nasze trzecie dzieciątko i jakoś się z tym teraz nie spieszę. Wiem tylko że orientacyjnie termin wychodzi ok 4-6 września :)
Jest to dla nas zaskoczenie bo w sumie zawsze chcieliśmy mieć trójeczkę ale troszkę później ale los zadecydował za nas :)
 
Hej, dziewczynki :-)

Jak wam mijaja kolejne dni z myślą iz nosimy nowe zycie pod sercem? Mi jutro mija tydzień odkąd dowiedzialam się, że jestem w ciąży, długo wyczekiwanej zresztą. w głowie pełno planów, marzeń i obaw czy wszystko dobrze się ułoży. Od wczoraj mam dosyć mocne skurcze, więc leżę grzecznie i się nie przemęczam.
 
Nie wiem czy juz moge ale wedlug kalkulatorow mam na 2,09,2010 albo 04 09 2010 dokladniej dowiem się w piatek u lekarza tak więc niesmialo na razie napiszę tutaj :cool2:
 
No to coraz więcej wrześniówek :)
Ja ciągle nie wiem do jakiego lekarza mam pójść - mam duży dylemat, bo jak do tej pory same złe wrażenia co do zainteresowania pacjentką
 
Cześć Kochane!
I ja się do Was przyłączę, jak można:-) Teścik zrobiony wczoraj, u lekarza jeszcze nie byłam, ale już się cieszę. Co prawda, planowałm drugiego dzidziusia nieco później, ale...:-D
 
reklama
Do góry