reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny, mam problem-moje starsze dziecko ma pół roczku prawie i jak dotąd karmiłam tylko piersią....co powinnam zrobic? Nie mam pojęcia:no: Nie chcę przestawać karmic, normalnie ryczec mi sie chce bo sie naczytałam, ze powinnam małą odstawić. Podobno większość lekarzy ginekologów jest takiego zdania. Ja u mojego jeszce nie byłam...Poza tym mam wrażenie, ze Zosia sie nie najada tak, jak dotąd-moze mleko ze zwgledu na fasolke jest mniej wartościowe? Chyba powinnam doarmiac modyfikowanym. Tylko jakim?

Witaj! Myślę,że powinnaś powoli odstawić Zosię od piersi.Polecam Nan1 jak na początek.Możesz też kupić Nan1 HA(czyli hypoalergiczne)Pracuję na oddziale niemowlecym,więc polecam to mleczko;-)Życzę powodzenia...
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi!
Elesia obawiam się, że masz rację i juz dziś polecę do sklepu po mleczko. Dotąd Zosia jadła co 3 godziny,a teraz wisi na mnie cały dzień, a i tak mam wrażenie, ze jest głodna, w nocy budziła sie co godzinę-szok! Tylko strasznie mi żal tego karmienia-tak to uwielbiam. Zawsze marzyłam, ze będę karmić długo i wszystko tak sie złożyło, że mogłam-miałam od początku wystarczająco dużo pokarmu, Zosia dobrze przybiera na wadze...
Pracujesz w szpitalu? Jako pielęgniarka? To mamy szczęście, mając Ciebie wśród wrześniówczek:tak:
 
I ja Wam życzę kochane spokojnych 9 miesiecy, teraz już nawet 8:) zagladam do Was z wielkim sentymentem, bo jeszcze nie tak dawno by sie wydawało sama byłam wrześnióweczką, tylko 2009:) a dziś mój wrzesniowy syneczek kończy 4 miesiace...
nawet sie nie obejrzycie jak te wasze fasoleczki na swiat przyjdą.
tak wiec kochane cieszcie sie z każdego pobolewania, mdłości, spania na okrągło,wielkiego już niedługo brzuszka, bo my wrześniówki 2009 już tylko wspominamy z utęsknieniem, a tak niedawno witałyśmy się jak Wy teraz!
Powodzenia i zdróweczka dla Dzieciaczków!
 
WITAMW serdecznie wszystkie wrześnióweczki. Wszystko przed wami- pierwsze mdłości, potem ruchy maluszków. Cudowny okres pełen niespodzianek i wzruszeń was czeka:):-)
Życzę spokojnych 9 miesięcy

Czerwcówka 2010

Witam z ranka,
jestem w pracy, staram się zjeść kanapkę bo mnie mdli :/ Jej czemu trzeba na początku to ukrywać jak się kobieta tak źle czuje

Moje mdłości też zaczęły się w piatym tygodniu i ciągle spałam, byłam cały czas głodna a nic nie mogłam jeść poza bułką z twarożkiem. Jakoś przetrwałam ten okres i teraz jest cudownie, czuję już ruchy maluszka:-)
 
gratuluję Wam wszystkim, ja o tej porze rok temu jeszcze nie chciałam uwierzyc ze dzidzius juz jest z nami, a tu wielka niespodzianka. Pozdrawiam wszystkie wrzesniówki 2010, te co juz wiedza i te co jeszcze długo się nie dowiedza. Wrześniówka 2009.
 
Wspólczuje Wam, Mamuśki mdłości i innych dolegliwości. Ja jak narazie czuje się bez zarzutu, chcoć w poprzedniej ciąży bywało kiepsko. Pracowałam przez8, 5 miesiąca ciąży, ale przezyłam. Na mdłości pomagało mi ciągłe chrupanie czegoś (np podpłomyki, chrupkie pieczywo, krążki ryżowe i...migdały:tak:, wąchanie przekrojonej cytryny było jeszce skuteczniejsze) sprobujcie. Jakby co, to służę pomocą. W końcu byłam w ciąży ponad 5 miesięcy temu:tak:-to całkiem niedawno.
Pozdrawiam!
 
Witamy serdecznie:-) Od dwoch dni nic nam nie dolega, zadnych mdlosci, bolow brzucha, bylaby za gdyby tak zostalo na stale. Podobno w ciazy kobietki duzo spia, nam niestety nie jest to dane. Moglby byc juz wrzesien tak bardzo nie moge sie doczekac Naszej Kruszynki... Pozdrawiamy cieplo w mrozny dzien:happy:
 
Witam wszystkie wrzesnioweczki 2010!zycze Wam spokojnych 9 miesiecy.aha i spijscie ile sie da:-p
Moje mdłości też zaczęły się w piatym tygodniu i ciągle spałam, byłam cały czas głodna a nic nie mogłam jeść poza bułką z twarożkiem.
o i ja tez tylko bulke z twarozkiem moglam jesc:-Dno i banany.i tak 3 tygodnie.ale przeszlo potem i bylo ok:tak:
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie wrześniowe mamusie:-)

Życzę Wam aby Wasze 9 miesięcy upłynęło bezproblemowo, w atmosferze radości oczekiwania, miłości, ciepełka. Życzę Wam niezpomnianych pierwszych zdjęć usg i pierwszych kopniaczków. Zdrówka dla Was i Waszych Kruszynek

Czerwcowa mamusia:)
 
Do góry